سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نمایش «ماكوندو» كاری از كارگاه عروسكی گروه تئاتر معاصر است كه سال گذشته با كارگردانی آزاده انصاری یكی از آثار برگزیده جشنواره تئاتر عروسكی تهران مبارك شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایش «ماكوندو» دیپلم افتخار جشنواره «بلاروس» را گرفت

نمایش «ماكوندو»

نمایش «ماكوندو» به كارگردانی آزاده انصاری دیپلم افتخار جشنواره تئاتر «بلاوژیا» بلاروس را دریافت كرد.

به گزارش ایسنا ، این نمایش در این جشنواره كه در شهر«برست» بلاروس برگزار می‌شد، به صحنه رفت و به دلیل اجرای موفق از ترجمه اثر كلاسیك، مدرن و خلاق و تركیب عروسك و نمایش در آن موفق به دریافت دیپلم افتخار این جشنواره شد.

نمایش «ماكوندو» كاری از كارگاه عروسكی گروه تئاتر معاصر است كه سال گذشته با كارگردانی آزاده انصاری یكی از آثار برگزیده جشنواره تئاتر عروسكی تهران مبارك شد.

آزاده انصاری نیز  گفت:در روزنامه محلی شهر «برست» نیز نقد بسیار خوبی بر این كار نوشته شده است. همچنین دبیر جشنواره «بلاوژیا» از گروه اجرای این نمایش دعوت كرد تا سال آینده اثر دیگری را در این جشنواره به صحنه ببرد. ضمن این‌كه گروه‌هایی از گرجستان و آذربایجان كه از دیگر شركت‌كنندگان این جشنواره بودند از گروه نمایش «ماكوندو» دعوت كردند تا این نمایش را در جشنواره‌هایی كه در كشورهای آن‌ها برگزار می‌شود، اجرا كنند كه هنوز این سفرها قطعی نشده است.

به گزارش ایسنا، نمایش «ماكوندو» كاری از كارگاه عروسكی گروه تئاتر معاصر است كه سال گذشته با كارگردانی آزاده انصاری یكی از آثار برگزیده جشنواره تئاتر عروسكی تهران معرفی شد.

 تنظیم برای تبیان : مسعود عجمی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین