سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گروهی از طرفداران افراطی فوتبال آرژانتین ، به وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال این کشور( AFA ) حمله بردند و این وب سایت را هک کردند و عکسی .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مارادونا برزیلی شد

مارادونا

گروهی از طرفداران افراطی فوتبال آرژانتین ، به وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال این کشور( AFA ) حمله بردند و این وب سایت را هک کردند و عکسی را در صفحه اصلی این سایت قراردادند که عجیب و خنده دار به نظر می رسید!

به گزارش گل؛ عکسی از دیه گو آرماندو مارادونا، در حالی که پیراهن زرد تیم ملی برزیل بر تن او خودنمایی می کند. در زیر این عکس نیز جمله ای نوشته شده که بخشی از جمله یک تبلیغ معروف است:« تصویری که ارزش آن از هزار کلمه بیشتر است.»

دیه گو مارادونا سرمربی آرژانتین

در بالای عکس نیز نوشته شده که این اقدام توسط گروهی ملقب به KKR صورت گرفته است. گروه KKR با دسترسی به مسیر کاربری فدراسیون فوتبال آرژانتین این عکس را در صفحه اصلی این وب سایت قرار دادند.

این سومین باری است که چنین اتفاقی رخ می دهد، ولی دفعه اولی است که چنین تصویری در صفحه اصلی وب سایت فدراسیون فوتبال آرژانتین قرار می گیرد. پس از این حمله که در طول نیم ساعت صورت گرفته ، مسؤول طراحی این وب سایت، دسترسی به سایت فدراسیون فوتبال این کشور را  محدود کرده و تنها پرچم این فدراسیون را برروی صفحه اصلی آن قرار داده است.

این اقدام در حالی صورت گرفت که دقیقاً یک هفته پس از شکست دردناک تیم ملی آرژانتین مقابل برزیل در شهر روساریو( که با نتیجه 1 - 3 رقم خورد) می گذرد.

پس از آن« آلبی سلسته» (لقب آرژانتینی ها) یک بار دیگر و این بار با نتیجه یک بر صفر مغلوب پاراگوئه شدند تا امیدهای آرژانتینی ها برای صعود به جام جهانی کمرنگتر می شود.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین