سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
حضرت آیت‌الله سبحانی گفتند: اهل‌بیت (ع) چشمه جوشان معارف الهی هستند و برای فهم مفاهیم عمیق دینی و اسلامی باید به آنها مراجعه کنیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آیت‌الله العظمی سبحانی:

اهل‌بیت چشمه جوشان معارف الهی هستند

آیت الله العظمی سبحانی:شیعه به ثبات اخلاقی معتقد است

حضرت آیت‌الله سبحانی گفتند: اهل‌بیت (ع) چشمه جوشان معارف الهی هستند و برای فهم مفاهیم عمیق دینی و اسلامی باید به آنها مراجعه کنیم. 

به گزارش مرکز خبر حوزه، معظم‌له در ادامه سلسله مباحث تفسیری خود در مدرسه علمیه حجتیه افزودند: رساله حقوق امام سجاد (ع) از جمله کتاب‌هایی به شمار می‌رود که در آن مفاهیم مختلف اجتماعی، حقوقی و دینی به خوبی توضیح داده شده است.

ایشان در ادامه با اشاره  به آیه 18 سوره مبارکه حدید تصریح کردند: علاوه بر خدای متعال، پیامبر (ص)  و اهل‌بیت (ع) افراد دیگری همچون صالحان و شهدا هم بر اعمال ما آگاهی دارند.

حضرت آیت‌الله  سبحانی ادامه دادند: این افراد به خاطر مقام والای خود بر اعمال و افکار انسان آگاهی دارند و می‌دانند چه نیتی در کارهای خود داریم.

ایشان در ادامه قرض در راه خدا و صدقه را از جمله اعمالی برشمردند که موجب بالا رفتن مقام معنوی انسان می‌‌شود، افزودند: صدقه دادن و قرض در راه خدا علاوه بر وسعت رزق دارای پاداش و جزای اخروی هم هست.

حضرت آیت‌الله سبحانی گفتند: صدیق بودن صفت بسیاری از پیامبران الهی از جمله حضرت ابراهیم و یوسف (ع) بوده و شامل بالاترین مرحله بندگی و اطاعت است.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین