سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در سال 1846 میلادی ، نمایشگاهی در ایالات متحده برگزار شد . در شب اول هیچ كسی از نمایشگاه بازدید نكرد.افتتاح كننده ی نمایشگاه با نا امیدی به اسكله ها و باراندازها رفت تا ملوانان را متقاعد كند كه نگاهی به آثارش بیندازند. چند شب بعد ، جمعیت زیادی در سالن نم
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سازنده ی اولین فیلم متحرك

جان بانوارد

سازنده ی اولین فیلم متحرك یك نقاش بود

در سال 1846 میلادی ، نمایشگاهی در ایالات متحده برگزار شد . در شب  اول هیچ كسی از نمایشگاه بازدید نكرد.افتتاح كننده ی نمایشگاه با نا امیدی به اسكله ها و باراندازها رفت تا ملوانان را متقاعد كند كه نگاهی به آثارش بیندازند. چند شب بعد ، جمعیت زیادی در سالن نمایشگاه گرد آمدند و با ناباوری به تصاوری كه مدت دو ساعت به نمایش ،‌نگریستند.

بعد از پایان نمایش ،‌آنها احساس كردند به یك سفر تفریحی دویست كیلومتری از دهانه ی رودخانه «میسوری» تا شهر « نیواورلئان » پرداخته اند.

صاحب آثار ، جوانی بیست و پنج ساله به نام « جان بانوارد» بود كه طی یك سفر 400 روزه بر روی رودخانه ی می سی سی پی ، به نقاشی كردن مناظر و تصاویر بین راه بین راه می پرداخت.كار او شش سال به طول انجامید.

به گزارش جهان نیوز ، صاحب آثار ، جوانی بیست و پنج ساله به نام « جان بانوارد» بود كه طی یك سفر 400 روزه بر روی رودخانه ی می سی سی پی ، به نقاشی كردن مناظر و تصاویر بین راه بین راه می پرداخت.كار او شش سال به طول انجامید.بانوارد تابلوی « پانورمای می سی سی پی » را دور محوری لوله كرده بود كه غلتكی پارچه ی كرباس را به آهستگی ار یكی به دیگری منتقل می كرد.نمایش آن تصاویر دو ساعت به طول انجامید و آن اثر در سرتاسر آمریكا و سپس در حضور ملكه ویكتوریا به نمایش در آمد.به این ترتیب بانوارد كه نقاشی گم نام و تهی دست بود ، به خاطر كشیدن یكی نقاشی به طول سه كیلومتر  به عنوان بزرگ ترین تابلوی نقاشی دنیا معروف شد!

بانوارد در 15 نوامبر 1815 در نیویورك به دنیا آمد و در 16 می 1891 درگذشت.

تنظیم برای تبیان : مسعود عجمی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین