سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پذیرش دومین دوره تحصیلات تکمیلی سطح سه حوزه علمیه خواهران مشهد که از اول شهریورماه آغاز شده است تا 25 شهریور تمدید شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مهلت نام نویسی در سطح سه حوزه علمیه خواهران مشهد تمدید شد
امتحانات حوزه  

پذیرش دومین دوره تحصیلات تکمیلی سطح سه حوزه علمیه خواهران مشهد که از اول شهریورماه آغاز شده است تا 25 شهریور تمدید شد.

نرگس پژوهنده، کارشناس تحصیلات تکمیلی دفتر امور خواهران مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد گفت: پذیرش دومین دوره تحصیلات تکمیلی سطح سه حوزه علمیه خواهران مشهد که پیش از این از اول تا بیستم شهریورماه اعلام شده بود، به مدت یک هفته تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون پنجاه نفر جهت شرکت در آزمون این دوره نام نویسی کرده اند، اظهار داشت: تعداد 60 نفر از فارغ التحصیلان دارای مدرک سطح دو، در دو گرایش فقه و اصول و علوم قرآنی و تفسیر پذیرش خواهند شد.

پژوهنده با بیان اینکه پذیرش سطح سه حوزه علمیه خواهران تنها از داوطلبان بومی و ساکن شهر مشهد انجام می شود، خاطرنشان کرد: نام نویسی از داوطلبان به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی www.hozehkhorasan.com آغاز شد اما به دلیل بروز مشکل در این پایگاه، از امروز نام نویسی به صورت حضوری در مدارس محل تحصیل(برای داوطلبان بومی) و در مدارس علمیه نرجس(س) و اسلام شناسی(برای داوطلبان غیربومی ساکن مشهد) ادامه می یابد.

کارشناس تحصیلات تکمیلی دفتر امور خواهران مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، زمان برگزاری آزمون ورودی دومین دوره تحصیلات تکمیلی سطح سه حوزه علمیه خواهران مشهد را 24 مهرماه ذکر کرد و گفت: کلاس های این دوره، علاوه بر مدرسه علمیه نرجس(س) در مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) نیز برگزار می گردد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین