سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
با شهید نمودن یك تن دیگر از ذریه رسول الله (ص) و اولاد روحانی و جسمانی شهید بزرگ امیرالمؤمنین(ع)، سند جنایت منحرفان و منافقان به ثبت رسید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پيام امام خميني(ره) به مناسبت شهادت آيت الله مدني

   

امام خمینی

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 انا لله و انا اليه راجعون

 با شهيد نمودن يك تن ديگر از ذريه رسول الله (ص) و اولاد روحاني و جسماني شهيد بزرگ اميرالمؤمنين(ع)، سند جنايت منحرفان و منافقان به ثبت رسيد.

سيد بزرگوار و عالم عادل عاليقدر و معلم اخلاق و معنويات، حجت الاسلام والمسلمين شهيد عظيم الشأن مرحوم حاج سيد اسد الله مدني رضوان الله عليه، همچون جد بزرگوارش در محراب عبادت به دست منافقي شقي به شهادت رسيد.  

اگر با به شهادت رسيدن مولاي متقيان، اسلام محو و مسلمانان نابود شدند، شهادت امثال فرزند عزيزش شهيد مدني هم آرزوي منافقان را برآورده خواهد كرد. اگر خوارج سياه بخت از شهادت ولي الله الاعظم طرفي بستند و به حكومت رسيدند، اين گروهكهاي خائن نيز به آمال خبيث خود كه سقوط حكومت اسلام و برقراري حكومت آمريكايي است، مي رسند. آنان لعنت خدا و رسول و ننگ ابدي را براي خود و اينان عذاب ابدي خدا و نفرت و لعنت قادر متعال و امت اسلام را براي خود و هم پيمانان و اربابان خونخوار خويش به بار آوردند.  

ملت بزرگ و روحانيت معظم، چون صفي مرصوص ايستاده اند كه هر پرچمي از دست تواناي سرداري بيفتد، سردار ديگري آن را برداشته و به ميدان ايد و با قدرت بيشتر در حفظ پرچم اسلامي به كوشش برخيزد. شهيد مدني با شهادت مظلومانه خود ضد انقلاب و منافقين ضد اسلام را به كلي منزوي كرد. اين چهره نوراني اسلامي عمري را در تهذيب نفس و خدمت به اسلام و تربيت مسلمانان و مجاهده در راه حق عليه باطل گذراند و از چهره هاي كم نظيري بود كه به حد وافر از علم و عمل و تقوا و تعهد و زهد و خودسازي برخوردار بود.    

به شهادت رساندن چنين شخصيتي به تمام معني اسلامي همراه با تني چند از فرزندان اسلام و ياران با وفاي انقلاب اسلامي در ميعادگاه نماز جمعه و در حضور جماعت مسلمين جز عناد با اسلام و كمر بستن به محو آثار شريعت و تعطيل نمازجمعه و جماعت مسلمين توجيهي ندارد.    

اگر تا امروز براي جنايتها و شرارتهاي خود بهانه هاي بي پايه اي مي تراشيدند، در شهادت اين عالم متقي كه جز درباره خدمت به اسلام و مسلمانان نمي انديشيد، بهانه اي جز انتقام از اسلام و ملت شريف نمي توانند بتراشند. انتقام از اسلام كه آن را اساس سقوط دستگاههاي جبار و شكست ابرقدرت ها در ايران و پس از آن در منطقه مي بينند و از ملت قدرتمند كه پشت بر آنان نموده و كاخهاي آمال و آرزوي آنان را درهم كوبيده و تمامي آنان را از صحنه تا ابد بيرون رانده است، مي گيرند. مردم رزمنده ايران و خصوصاً مردم غيرتمند آذربايجان كه چنين روحاني متعهد و معلم عاليقدري را از دست داده اند، حريف شكست خورده خود را مي شناسند، با عزمي جزم و اراده اي خلل ناپذير انتقام خود را از آنان مي گيرند.   

اين جانب، شهادت اين مجاهد عزيز عظيم و ياران با وفايش را به پيشگاه اجداد طاهرينش، خصوصاً بقيه الله - ارواحنا له الفدا- و به ملت مجاهد ايران و اهالي غيور و شجاع آذربايجان و به حوزه هاي علميه و به خاندان محترم اين شهيدان تبريك و تسليت مي گويم.    

خط سرخ شهادت، خط آل محمد(ص) و علي(ع) است و اين افتخار از خاندان نبوت و ولايت به ذريه طيبه آن بزرگواران و به پيروان خط آنان به ارث رسيده است. درود خداوند و سلام امت اسلامي براي اين خط سرخ شهادت و رحمت بي پايان حق تعالي بر شهيدان اين خط در طول تاريخ و افتخار و سرافرازي بر فرزندان پرتوان پيروزي آفرين اسلام و شهداي راه آن و ننگ و نفرت و لعنت ابدي بر وابستگان و پيروان شياطين شرق و غرب خصوصاً شيطان بزرگ امريكاي جنايتكار كه با نقشه هاي شيطاني شكست خورده خود گمان كرده، ملتي را كه براي خداوند متعال و اسلام بزرگ قيام نموده و هزاران شهيد و معلول تقديم نموده، با اين دغل بازي ها مي تواند سست كند و يا از ميدان به در برد.   

اينان پيروان سيد شهيدانند كه در راه اسلام و قرآن كريم، از طفل شش ماهه تا پيرمرد هشتاد ساله را قرباني كرد و اسلام عزيز را با خون پاك خود آبياري و زنده نمود.    

ارتش و سپاه و بسيج و ساير قواي مسلح نظامي و انتظامي و مردمي ما، پيرو اوليايي هستند كه همه چيز خود را در راه هدف و عقيده فدا نموده و براي اسلام و پيروان معظم آن شرف و افتخار آفريدند. از خداوند تعالي عظمت اسلام و مسلمين و رحمت براي شهيدان خصوصاً شهداي اخيرمان و بالاخص شهيد عزيز مدني معظم و سلامت كامل براي مجروحين اين حادثه و صبر و استقامت براي ملت بزرگ خصوصاً آذربايجاني هاي عزيز و بازماندگان شهيدان خواهانم. سلام و درود بر همگان.

   

 والسلام علي عبادالله الصاحين  

 روح الله الموسوي الخميني    

 21 شهريور 1360    

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین