سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسئول روابط عمومی موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان در استان قم گفت: به دلیل استقبال گسترده علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه، مدت بازدید هر شب تا ساعت 24 تمدید شد تا علاقه‌مندان فرصت کافی برای بازدید از غرفه‌ها را داشته باشند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقبال چشم گیر از غرفه تبیان در نمایشگاه قرآن

نمایشگاه

مسئول روابط عمومی موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان در استان قم گفت: به دلیل استقبال گسترده علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه، مدت بازدید هر شب تا ساعت 24 تمدید شد تا علاقه‌مندان فرصت کافی برای بازدید از غرفه‌ها را داشته باشند. 

آقای سجاد صالحی در حاشیه این نمایشگاه در مصاحبه با خبرنگار مرکز خبر حوزه ، اظهار داشت: از آنجایی که این نمایشگاه در جوار حرم مطهر حضرت معصومه (س) برپا شده و دسترسی به غرفه‌ها برای زائران و مردم قم به سهولت صورت می‌گیرد، استقبال مردم نسبت به سایر نمایشگاه‌های قرآنی در استان‌هایی چون مشهد، اصفهان و تهران به مراتب بیشتر بوده است.

نمایشگاه

وی افزود: به دلیل مصادف شدن برپایی نمایشگاه با ایام ماه مبارک رمضان بازدیدکنندگان در طول روز زائران حرم مطهر هستند و بعد از نماز مغرب و عشاء حضور مردم شهر و مجاورین حرم بسیار چشم‌گیر است و از آنجایی که این نمایشگاه در ایام شب‌های قدر نیز دایر است، پیش‌بینی می‌شود آمار بازدید‌کنندگان در این شب‌ها بیشتر شود.

مسئول روابط عمومی موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان به ارائه خدمات بهتر برای جذب بیشتر بازدید‌کنندگان اشاره کرد و بیان داشت: برای رفاه حال بازدید‌کنندگان امسال ساعت اتمام نمایشگاه از ساعت 22:30 به ساعت 24 تغییر کرد و برای نمایشگاه سیستم‌های سرمایشی به کار گرفته و سیستم نور محوطه تقویت شد.

آقای سجاد صالحی ادامه داد: امسال در فضای نمایشگاه به دلیل حفظ موازین شرعی، درب‌های ورودی و خروجی مجزا طراحی شده است تا بازدیدکنندگان به سهولت تردد کنند و همین عامل باعث استقبال بیشتر بانوان نسبت به سال گذشته است.  

وی تصریح کرد: امسال نوآوری‌های قابل توجهی هم در پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان و هم در نمایشگاه قرآنی صورت گرفت که از جمله آنها می‌توان به بومی‌سازی بازی‌های رایانه‌ای فیلم و انیمیشن با فرهنگ ملی و مذهبی کشور و اضافه کردن امکانات بیشتر به این پایگاه و طراحی دو نرم‌افزار ویژه کودک و نوجوان اشاره کرد.

مسئول روابط عمومی موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان افزود: نرم‌افزار « سرزمین من » که در آن کودکان و نوجوانان با آثار تاریخی ، ملی و مذهبی کشور آشنا می‌شوند و تاریخچه مختصری از آنها همراه با فیلم ، عکس و انیمیشن در اختیار آنها قرار داده می‌شود، همچنین نرم‌افزار « مشکات » در راستای انس بیشتر کودکان و نوجوانان با قرآن کریم طراحی شده است.

نمایشگاه

وی به پایگاه خبری این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در پایگاه اطلاع‌رسانی http://quran-qom.ir/  اخبار دقیق و به روز نمایشگاه از غرفه تبیان و سایر غرفه‌های شرکت‌کننده، در اختیار علاقه‌مندان  قرار می‌گیرد.

آقای سجاد صالحی ادامه داد: موسسه تبیان بانی برگزاری این نمایشگاه قرآنی طی دو سال متوالی است، که به دلیل کمبود فضای کافی برای غرفه‌ها و امکانات محدود فقط 7 موسسه شرکت کردند.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین