سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ضیافت افطاری حسین هدایتی همانند سال‌های گذشته در ماه رمضان و شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد ........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

3 علی زیر یک سقف

پروین و دایی به هم رسیدند

ضیافت افطاری حسین هدایتی همانند سال‌های گذشته در ماه رمضان و شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

حشمت مهاجرانی،‌ علی پروین، محمدرضا طالقانی، داریوش مصطفوی، علی دایی، حمید استیلی، علی كریمی، مهدی تاج، رضا عابدیان، مصطفی آجورلو، بهرام قدیمی، عباس جدیدی، سردار عزیزمحمدی، حجت‌الاسلام علیپور، سعید حدادیان، امیررضا خادم، مجید فرخزادی، علی میرزایی كلیه بازیكنان و اعضای تیم استیل‌آذین و تعدادی از مقامات سیاسی و اقتصادی و ...از میهمانان ویژه این مراسم بودند.

ستارگان استیل آذین در افطاری هدایتی

حضور علی پروین، علی دایی و علی كریمی در این مراسم از نكته‌های جالب ضیافت افطاری هدایتی بود. البته از این سه علی بزرگ فوتبال كه زیر یك سقف در تالار فرمانیه جمع شده بودند، فقط علی پروین و علی دایی با یكدیگر به روبوسی و خوش‌وبش پرداخته و علی كریمی در تمام این مدت تلاش كرد تا هرگز با دو علی دیگر روبه‌رو نشود.

كریمی حتی قبل از مراسم شام تالار فرمانیه را ترك كرد و حتی به درخواست تعدادی از دوستانش برای رویارویی با بعضی‌ها جواب منفی داد.

علی پروین كه در طول این مراسم مورد توجه میهمانان قرار گرفته بود،‌ وضعیت استیلی و استیل‌آذین را خوب توصیف می‌كرد و بیشتر نگران وضعیت پرسپولیس بود. حاضرین و مدعوین از پروین در مورد بازگشتش به پرسپولیس می‌پرسیدند و سلطان سرخ‌ها نیز همه چیز را به تصمیمات سعیدلو واگذار می‌كرد.

مهاجرانی و پروین در کنار یکدیگر

به نقل از گل، پروین كه برخلاف دوستانش به افطار بسنده كرد و می‌گفت كه در حال حاضر برای فقط شرایط بدنی‌اش، شب‌ها شام نمی‌خورد! تكیه كلام جالب علی‌پروین،‌در چندین نوبت بین سلطان سرخ‌ها و حسین هدایتی ردوبدل شد. پروین كه میهماننوازی هدایتی و خستگی او را می‌دید، در چندین نوبت با صدای بلند می‌گفت:«حاج حسین...فنری؟!»

ناپدید شدن داریوش مصطفوی پس از ورود پروین، پارك شدن اتومبیل دایی و كریمی در كنار یكدیگر آن هم به صورت ناخواسته، حرف‌شنوی سلطان از مهاجرانی، ترك كردن مراسم از سوی علی كریمی آن هم از طریق آشپزخانه، حضور محمد محمدی دروازه‌بان استقلال در مراسم هدایتی، دعوت نشدن عباس انصاری‌فرد، غیبت حبیب كاشانی و محمد دادكان و ...از نكته‌های جالب این ضیافت بود.

هدایتی و پروین به هم رسیدندهدایتی و مهاجرانی

اما هیچ خبرى از پرسپولیسى ها نبود و حتى یك نفر از بازیكنان، كادرفنى و... از پرسپولیس در این مراسم حضور نداشتند كه نشان مى دهد اختلاف انصارى فرد و هدایتى حل شدنى نیست. تنها كسى كه از باشگاه پرسپولیس در این مراسم حضور داشت، فرخزادى عضو هیأت مدیره و دوست قدیمى هدایتى بود.

افشین پیروانی و علی دایی دایی و خادم در مراسم افطاری هدایتی

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین