سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برای برپایی اردوی یك ماهه؛  تیم تنیس به اسپانیا رفت تیم تنیس ایران امروز برای برپایی یك اردوی یك ماهه تهران را به مقصد بارسلونا ترك کرد. تیم تنیس كشورمان ساعت 5 بامداد روز دوشنبه راهی اسپانیا شد، این اردو در كمپ «املیو سانچز...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخباری از تنیس و گلف


برای برپایی اردوی یك ماهه؛

 تیم تنیس به اسپانیا رفت

تیم تنیس ایران امروز برای برپایی یك اردوی یك ماهه تهران را به مقصد بارسلونا ترك کرد.

تیم تنیس كشورمان ساعت 5 بامداد روز دوشنبه راهی اسپانیا شد، این اردو در كمپ «املیو سانچز» برگزار می‌شود.

تیم تنیس را در این اردو اشكان شكوفی، شهاب حسنی، آنوشا شاهقلی، اكبر طاهری و امید سوری، رضا كوهستانی از نفرات تیم ملی جوانان و امید تشكیل می‌دهند.

مصطفی صالح سرمربیگری و سرپرستی این تیم را در اسپانیا به عهده خواهد داشت.

گفتنی است تیم ملی تنیس كشورمان خود را برای رقابتهای جام دیویس و دیدار با كویت كه طی روزهای 14، 15 و 16 اسفند برگزار می‌شود، آماده می‌كند.

سرمربی تیم ملی تنیس:

اردوی اسپانیا پیش از جام دیویس بسیار مفید است

بازیكنان زیر نظر مربیان خارجی تمرین خواهند كرد

سرمربی تیم ملی تنیس كشورمان پیش از ترك تهران برای برگزاری اردو در اسپانیا، گفت: این اردو می‌تواند در آمادگی بازیكنان پیش از جام دیویس تاثیرگذار باشد.

مصطفی صالح اظهار داشت: در كمپ «املیو سانچز» كه از نظر امكانات شرایط خوبی را دارد اردویی را برپا می‌كنیم و به نظر من این اردو در پیشرفت كار و آمادگی بازیكنان موثر خواهد بود.

وی افزود: این كمپ یكی از محل‌های قهرمان پروری تنیس در اسپانیا است و بازیكنان مطرحی از سراسر جهان در این كمپ اسكان دارند و تمرینات آماده‌سازی خود را انجام می‌دهند، علاوه بر این بازیكنان تیم ملی تنیس ایران زیر نظر مربیان خارجی و اسپانیا تمرینات خود را انجام خواهند داد.

صالح اضافه كرد: من نیز در كنار این مربیان و با همكاری و همفكری یكدیگر سعی می‌كنیم كه تمرینات خوبی را با تیم انجام دهیم، در حین اردو نیز چند بازی تداركاتی را انجام خواهیم داد.

وی افزود: با توجه به این كه بعد از این اردو و پس از بازگشت به ایران حدود ده روز تا مسابقات جام دیویس و رویارویی با تیم كویت فرصت باقی نمی‌ماند، سعی می كنیم كه تا روز 14 اسفند و شروع مسابقات، تنیس‌بازان را در اوج آمادگی قرار دهیم.

سرمربی تیم ملی تنیس در مورد مسابقات فیوچرز هند گفت: این رقابت‌ها برای آماده‌سازی تیم و قرار دادن آنها در شرایط مسابقه خیلی مهم و مناسب بود و كاملا به خواسته‌ها و اهداف خود رسیدیم، همچنین به لحاظ زمانی و امكانات اردویی خیلی مناسب بود و به نسبت هزینه‌های صرف شده خیلی در روند آماده‌سازی تیم مفید بود.

وی در مورد عملكرد تیم ملی در این مسابقات گفت: در مسابقات هند نتایج نسبتا خوبی را كسب كردیم، باید بگویم كه واقعیت تنیس ایران همین است و نباید از وضعیت فعلی انتظار بیشتری داشت، مگر در گذشته برنده بودیم كه امروز می‌گویند چرا تیم ملی نتایج ضعیفی را كسب كرده است.

صالح در خصوص عملكرد اشكان شكوفی در مسابقات فیوچرز هند اظهار داشت: شكوفی در این رقابت‌ها خیلی خوب درخشید و توانست در هفته‌ی اول در مقابل حریف خود از روسیه به پیروزی دست یابد و اعتماد به نفس بالایی را از خود نشان داد.

وی اضافه كرد: بازیكنان من در كدام میدان می‌توانستند این نتایج را كسب كنند و من با توجه به برگزاری رقابت‌ها در زمین‌های «هارت كورد» از بازیكنان خود رضایت كامل دارم.

صالح در پایان تاكید كرد: باید تمام امكانات را برای پیروزی تیم ملی مقابل كویت در مسابقات جام دیویس آماده كرد تا حداقل در دسته دوم آسیا و اقیانوسیه باقی بمانیم و به روزهای بعد امیدوارتر نگاه كنیم.

سایت فدراسیون گلف راه‌اندازی شد

سایت فدراسیون گلف با آدرس HTTP://WWW.GOLF.IR/ راه‌اندازی شد.

بر روی سایت این فدراسیون اطلاعاتی همچون تاریخچه‌ی گلف، اعضای هیات رییسه، هیات‌ها، ویژگی‌های گلف، زمین‌های گلف، مسابقات و گالری عكس بوده و می‌توان از طریق این سایت به اخبار گلف، سایت‌های گلف كشورها و سایت سازمان تربیت بدنی دسترسی یافت.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین