سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اب به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر و به همت معاونت فرهنگی مجموعه ورزشی انقلاب و با مساعدت معاونت ورزشی آن مجموعه یک دوره مسابقات متنوع ورزشی تحت عنوان جشنواره ورزشی فجر برگزار می گردد. این مسابقات در رشته هایی همچون دو همگا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جشنواره ورزشی در مجموعه ورزشی انقلاب


به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر و به همت معاونت فرهنگی مجموعه ورزشی انقلاب و با مساعدت معاونت ورزشی آن مجموعه یک دوره مسابقات متنوع ورزشی تحت عنوان جشنواره ورزشی فجر برگزار می گردد.

این مسابقات در رشته هایی همچون دو همگانی در جاده، پنالتی بسکتبال، تنیس انفرادی، بدمینتون انفرادی، آمادگی جسمانی، شنا برگزار می گردد.

محمد حسین حجازی معاون فرهنگی مجموعه و مسئول برگزاری این جشنواره در خصوص برنامه ها و برگزاری این مسابقات گفت: در این مسابقات که برای بانوان و آقایان عضو مجموعه می باشد شرایط سنی خاصی مورد نظر نمی باشد.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را گرامی داشتن ایام فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در میان ورزش دوستان و اعضاء مجموعه ورزشی انقلاب دانست و اظهار داشت: ما قصد داریم با پیوند این ایام به ورزش شرایط و اوقات شاد ومفرح بیشتری را برای اعضاء ورزشکار خود فراهم سازیم.

معاون فرهنگی مجموعه انقلاب در پایان افزود: مراسم افتتاحیه این مسابقات روز 13 بهمن ماه در سالن آمفی تاثر آکادمی المپیک (مجموعه ورزشی انقلاب) برگزار و با حضور نفرات برتر و تنی چند از قهرمانان و چهره های ورزشی کشور با اهداء جوایز به کار خود پایان خواهد داد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین