سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
میلان خانه‌ی مهاجم اوكراینی است آندری شوچنكو، مهاجم میلان و مرد سال فوتبال اروپا اعتراف كرد با رومن آبراموویچ مالك ثروتمند باشگاه چلسی مذاكره است اما ایتالیا را هرگز ترك نخواهد كرد. مورینیو سرمربی چلسی بارها از علاقه‌ی خود ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعتراف شوچنكو به مذاكره با رومن آبراموویچ

میلان خانه‌ی مهاجم اوكراینی است


آندری شوچنكو، مهاجم میلان و مرد سال فوتبال اروپا اعتراف كرد با رومن آبراموویچ مالك ثروتمند باشگاه چلسی مذاكره است اما ایتالیا را هرگز ترك نخواهد كرد.

مورینیو سرمربی چلسی بارها از علاقه‌ی خود برای به خدمت گرفتن چهره‌ی سرشناس ورزش اوكراین خبر داده بود اما پاسخ میلان تغییر نكرده است. شوچنكو فروشی نیست.

آبراموویچ یكی از اندك مردان جهان فوتبال است كه هر زمان بخواهد ستارگان بزرگ را به چنگ می‌آورد. شاید رقم وسوسه انگیزی به میلان پیشنهاد بشود و قهرمان ایتالیا نتواند برابر آن مقاومت كند.

شوچنكو در این باره به WORLD SOCCER گفت:« بله آبراموویچ را ملاقات كردم! تا آنجا كه می‌دانم چلسی برای او تنها یك پروژه سرمایه‌داری نیست. او هدف‌های بزرگ‌تری دارد. چنین شایعه‌ها و گفتگوهایی پیرامون بازیكنان بزرگ وجود دارد البته خوشحالم كه این باشگاه‌ها به من توجه می‌كنند. اما میلان خانه‌ی من است. از سن پانزده سالگی و هنگامی كه برای نخستین بار به سن سیرو آمدم در رویای بازی كردن در این تیم بودم و می‌خواهم حرفه‌ام در این باشگاه به پایان برسد.»

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین