سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بچه ها خط می گیرد! جواد زرینچه که از پریروز در تمرینات صبا حاضر نشده، همچنان در حالت بلا تکلیفی بسر می برد. او دیروز گفت: "در حالی که شما مرا اخراج کرده اید اما از باشگاه هنوز خبری به دست من نرسیده و همچنان منتظر تصمیم آقای...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زرینچه:

من آدم نامردی نیستم
میلان از بچه ها خط می گیرد!


جواد زرینچه که از پریروز در تمرینات صبا حاضر نشده، همچنان در حالت بلا تکلیفی بسر می برد. او دیروز گفت: "در حالی که شما مرا اخراج کرده اید اما از باشگاه هنوز خبری به دست من نرسیده و همچنان منتظر تصمیم آقایان هستم. دیروز آقای مرادی از مسوولان صبا با همراه من تماس گرفت که متاسفانه ارتباط بر قرار نشد."

زرینچه در باره جدایی خود از صبا گفت: "من مشکلی با میلان ندارم ولی آقایان طوری برخورد می کنند که انگار من مسبب باخت3 بر یک به استقلال10 نفره هستیم. بعد از بازی حسینی مدیر فنی باشگاه به من گفت سر تمرین نیا، من هم گفتم چشم. حالا بگذریم که عده یی از بازیکنان بعد از بازیکنان بعد از جدایی پرویز خان جلسه گذاشتند که اگر مظلومی می رود باید کمک هایش هم بروند. نمی دانم اینها چرا این طور برخورد کردند. اکثر اینها در استقلال و تیم ملی همبازی من بودند، اینها ضعف بازی خود را با قربانی کردن من توجیه می کنند.من از سردار شهریاری، مرادی و حسینی مدیر و مسئوولان باشگاه صبا به این دلیل ناراحتم که از حرف های من برداشت بد داشته اند. آنها فکر می کنند که من می خواهم سرمربی صبا شوم، اما حد و حدود خودم را می دانم و در کل آدم نامردی نیستم که در پیش روی کشی یک حرف بزنم و پشت سر طرف، جور دیگری باشم. حرف من این است که میلان در ترکیب های خود از بازیکنان نظر می خواهد اما از (کمک هایش) نظر نمی گیرد! باورتان نمی شود او تحت تاثیر بازیکنان است و من از این ناراحتم. من تمام این مسائل را تحمل کردم تا به قول شما از حضور زیوا دینوویچ به عنوان یک کلاس آموزشی استفاده کنم، اما تمرین او فقط شده حفظ توپ و در انتخاب ترکیب هم که از بازیکنان خط می گیرد. من که ارزش و اعتبار خود را از سر راه پیدا نکرده ام که بخواهم بچسبم به نیمکت و حرفی هم نزنم. من می دانم برای نشستن روی نیمکت لیگ برتر حداقل باید 5 سال دیگر صبر کنم و به کلاس های متعدد بروم تا مربی شوم، اما به عنوان کاپیتان استقلال و تیم ملی تحمل نمی کنم به شخصیتم توهین شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین