سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ب‌الاجل اداره مالیات؛ 000/000/000/7 ریال بدهی مالیاتی مهم ترین دغدغه باشگاه پرسپولیس هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی (پرسپولیس) شب یكشنبه در نشستی فوق‌العاده با بررسی شرایط مالی این باشگاه و رد شایعه‌ی استعفای حجت الله خطیب، حمای...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تصمیمات هیات مدیره برای ضرب‌الاجل اداره مالیات؛

000/000/000/7 ریال بدهی مالیاتی مهم ترین دغدغه باشگاه پرسپولیس


هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی (پرسپولیس) شب یكشنبه در نشستی فوق‌العاده با بررسی شرایط مالی این باشگاه و رد شایعه‌ی استعفای حجت الله خطیب، حمایت قاطع خود را از مدیر عامل اعلام كرد.

اعضای هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی كه معمولا در روزهای دوشنبه نشست هفتگی خود را برگزار می‌كنند، شب گذشته و 24 ساعت زودتر از موعد مقرر گرد هم آمدند تا نسبت به ضرب‌الاجل اداره مالیات تصمیم‌گیری كنند.

بر اساس این گزارش، باشگاه پیروزی از سال 74 تا 83 مبلغی بالغ بر هفتصد میلیون تومان بدهی و جریمه‌ی مالیاتی به سازمان مالیات دارد و این سازمان طی ضرب‌الاجلی خواهان پرداخت سریع این مبلغ شده است.

اعضای هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی (پرسپولیس) كه از پرداخت به موقع این مبلغ دچار مشكل شده‌اند، شب گذشته پس از بررسی راهكارهای ممكن اعلام كردند كه این باشگاه خود را نسبت به مالیات‌های مدیریت كنونی متعهد می‌داند.

همچنین ادامه‌ی گفت‌وگو و رایزنی برای حل مشكل موارد مالیاتی كه از دوران مدیریت‌های گذشته باقی مانده است نیز با همكاری سازمان تربیت بدنی در دستور كار قرار گرفته است.

همچنین هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی با رد شایعه‌ی استعفای حجت‌الله خطیب، حمایت قاطع خود را از وی اعلام كرد و از زحمات وی در راس مدیریت باشگاه تقدیر كرد.

همچنین در این نشست مقرر شده است كه باشگاه پیروزی زمین‌های جدیدی را برای ساخت و سازهای اداری و ورزشی خود خریداری كند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین