تبیان، دستیار زندگی
محمود احمدی نژاد طی حکمی علی سعیدلو را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی معرفی کرد .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی شد

سعیدلو در کنار احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد طی حکمی علی سعیدلو را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی معرفی کرد تا وی جانشین محمد علی آبادی شود که گزینه پیشنهادی برای وزات نیرو در دولت دهم شده است.

به نقل از  مهر، دکتر محمود احمدی نژاد روز سه شنبه در این حکم با اشاره به اهمیت و نقش تربیت بدنی و ورزش در سلامت جسمی و روانی جامعه و حفظ و تقویت غرور و همبستگی ملی، تصریح کرده است: خدمات دولت نهم در عرصه ورزش و تربیت بدنی باید با سرعت هر چه تمام‌تر ادامه یابد و با رفع کاستی‌ها و ایجاد هماهنگی کامل بین بخش‌های گوناگون و رفع همه موانع و حواشی آسیب‌رسان و با اتکاء به استعداد شگرف فرزندان پاک و ایمانی، ورزش سرزمین ایران در قله‌های شایسته قرار گیرد.

متن حکم صادرشده ازسوی رییس جمهور به این شرح است:

« برادر گرامی جناب آقای علی سعیدلو

به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی و بنا به تجربه و تعهد و شایستگی‌ها، جنابعالی را به سمت "معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی" برمی‌گزینم.

علی سعیدلو

امروز اهمیت تربیت بدنی و ورزش در سطوح همگانی، پهلوانی، قهرمانی و حرفه‌ای و نقش آن در سلامت جسمی و روانی جامعه و حفظ و تقویت غرور و همبستگی ملی بر کسی پوشیده نیست.

در دولت نهم تلاش‌های بسیار ارزشمند و موفقی جهت توسعه تأسیسات ورزشی و همچنین زیرساخت‌های ورزشی در رشته‌های گوناگون به عمل آمده است و در نتیجه شاهد شکوفایی جوانان و نوجوانان و قهرمانانمان در عرصه‌های ملی، منطقه‌ای و جهانی هستیم. این خدمات باید با سرعت هر چه تمام‌تر ادامه یابد و با رفع کاستی‌ها و ایجاد هماهنگی کامل بین بخش‌های گوناگون و رفع کلیه موانع و حواشی آسیب‌رسان و با اتکاء به استعداد شگرف فرزندان پاک و ایمانی، ورزش این سرزمین در قله‌های شایسته قرار گیرد.

ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و ماندگار آقای مهندس علی‌آبادی به ورزش کشور و کلیه دست‌اندرکاران و قهرمانان، امیدوارم با توکل بر خدا و بهره‌مندی از همکاران متعهد، هوشمند و توانمند و در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) در ارتقاء ورزش کشور و تحقق اهداف دولت دهم موفق و سربلند باشید.

رجاء واثق دارم جامعه ورزش کشور در انجام ماموریت خطیر شما را یاری خواهد کرد.»

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری