تبیان، دستیار زندگی
در پی استقبال سینماداران کشور و صاحبان آثار روی پرده سینماها از طرح تخفیف در بهای بلیت سینماها در ماه مبارک رمضان، از امروز همه سینماهای کشور بعد از افطار با تخفیف 50 درصدی پذیرای علاقه مندان به هنرهفتم هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تماشای ارزان فیلم، پس از افطار در سینماها
سینما

عضو شورای اکران و سخنگوی انجمن سینماداران ایران گفت:‌ بلیت همه سینماها بعد از اذان مغرب به صورت نیم بها به تماشاگران ارایه می‌شود.

محمد صابری در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: در پی استقبال سینماداران کشور و صاحبان آثار روی پرده سینماها از طرح تخفیف در بهای بلیت سینماها در ماه مبارک رمضان، از امروز همه سینماهای کشور بعد از افطار با تخفیف 50 درصدی پذیرای علاقه مندان به هنرهفتم هستند.

وی تصریح کرد: براین اساس قیمت بلیت سینماهای مدرن شامل آزادی،‌ جوان، زندگی و ماندانا از 30 هزار ریال به 15 هزار ریال ،سینماهای ممتاز از 25 هزار ریال به 12 هزار و پانصد ریال تغییر می‌کند.

براین اساس قیمت بلیت سینماهای مدرن شامل آزادی،‌ جوان، زندگی و ماندانا از 30 هزار ریال به 15 هزار ریال ،سینماهای ممتاز از 25 هزار ریال به 12 هزار و پانصد ریال تغییر می‌کند.

سخنگوی انجمن سینماداران ایران گفت:‌ قیمت بلیت سینماهای درجه یک نیز از 20 هزار ریال به 10 هزار ریال و سینماهای درجه دو هم از 12 هزار ریال به 6 هزار ریال کاهش یافت.

عضو شورای اکران سینما افزود:بهای بلیت نوبت صبح و عصر سینماها همچنان براساس همان قیمت های قبلی به علاقه مندان ارایه می‌شود.

صابری با اشاره به آغاز اجرای طرح از افطار تا سحر از امشب در پردیس های سینمایی گفت: اکران طرح از افطار تا سحر هم اکنون در 4 پردیس سینمایی جوان ،‌زندگی، آزادی و ملت  قطعی شده است ودر حال رایزنی برای گسترش آن در سینماهای مراکز استان ها هستیم.

وی افزود: امیدواریم با اجرای این دو طرح تا حد زیادی مشکلات اقتصادی هرساله سینمای ایران در ماه رمضان که به دلیل کم شدن تعداد تماشاگران بوجود می آمد، رفع شود.

بنابراین گزارش، هم اکنون فیلم‌های خاک آشنا، دلخون، چشمک،‌ کیش ومات،‌ پسرتهرونی و درباره الی بر پرده سینماها درحال نمایش است.

تنظیم برای تبیان : مسعود عجمی