تبیان، دستیار زندگی
داستان این سریال درباره دختر جوانی به اسم سیماست كه تحت‌ ‌تاثیر تربیت پدر عارف‌مسلكش در خانواده‌ای با این حال و هوا بزرگ شده و برای همین درون و سیرت پاكی دارد تا آنجا كه روی اطرافیانش تاثیرات مثبت و غیرقابل انكاری می‌گذارد اما مسائل جدیدی كه پیش می‌آید، ب
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانلود تیتراژ سریال روزهای زیبا

مجید اخشابی

بشنوید دانلود کنید

با صدای مجید اخشابی

«روزهای زیبا» مضمونی اجتماعی دارد و نگاه جدیدی به قابلیت‌های درونی افراد و مخصوصا زنان دارد. نویسنده فیلمنامه، مهرنوش خرسند است و برزو نیك‌نژاد با نظارت كارگردان آن را بازنویسی كرده است.

داستان این سریال درباره دختر جوانی به اسم سیماست كه تحت‌ ‌تاثیر تربیت پدر عارف‌مسلكش در خانواده‌ای با این حال و هوا بزرگ شده و برای همین درون و سیرت پاكی دارد تا آنجا كه روی اطرافیانش تاثیرات مثبت و غیرقابل انكاری می‌گذارد اما مسائل جدیدی كه پیش می‌آید، باعث می‌شود او با خواهرانش دچار اختلاف بشود و با‌ترك خانه به مددكاری اجتماعی بپردازد. او با این كار، خودش را وقف جامعه می‌كند و می‌كوشد در كنار پرستاری از افراد بی‌بضاعت، تحقیقات علمی‌اش را هم به سرانجام برساند.

رزیتا غفاری

روزهای زیبا علاوه بر داستان اصلی‌، داستان‌های حاشیه‌ای زیادی هم دارد كه باعث می‌شود آن را یك سریال اپیزودیك در نظر گرفت؛ حاشیه‌هایی كه خیلی وقت‌ها به اصل تبدیل می‌شود.

بازیگران اصلی كار رزیتا غفاری، حسن پورشیرازی، لادن طباطبایی، حسن جوهرچی، سام درخشانی، عنایت بخشی، منوچهر آذر، مریم كاویانی، شهروز ابراهیمی، مریم رهبری، علی افشار، ملیكا ناظری، حسین توشه و بهار ارجمند هستند. ضمن این كه اخیرا بازیگران دیگری مثل نادر سلیمانی، محسن قاضی‌مرادی، بهروز بقایی، بهنوش بختیاری، آفرین چیت‌ساز، مهوش وقاری و زهره فكور‌صبور هم جلوی دوربین این مجموعه ظاهر شده‌اند. تا حالا بیشتر بازیگران جلوی دوربین حضور یافته‌اند و پیش‌بینی می‌شود در ادامه كار بازیگران جدیدی هم به این مجموعه اضافه شود.

تهیه و تنظیم : مسعود عجمی