• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1383/10/16
  • تاريخ :

آزمون شش دقیقه یى لوكزامبورگو

فیگو از رئال جدا مى شود
روبینیو در رئال


لوكزامبورگو امشب فرصت خواهد داشت تا تیم كهكشانى اش را در یك بازى رسمى ببیند. لالیگا از شنبه این هفته آغاز مى شود، ولى پیش از رئال مادرید و رئال سوسیه داد باید دیدار نیمه كاره هفته پانزدهم را به پایان برسانند. این بازى روز دوازدهم دسامبر به دلیل تهدید بمب گذارى در سانتیاگو برنابئو در دقیقه هشتاد و نهم قطع شد و امشب دو تیم شش دقیقه فرصت دارند تا این تساوى را به پیروزى تبدیل كنند.

پیش از قطع بازى رونالدو براى رئال مادرید و نیهات براى سوسیه داد گلزنى كرده بودند.

لوكزامبورگو كمتر از یك هفته فرصت داشته تا براى این بازى آماده شود. مربى برزیلى در این زمان كوتاه با افزایش تمرینات تیم به دنبال آماده ساختن بازیكنان تیمش بوده. لوكزامبورگو پس از پایان تعطیلات كوتاه زمستانى، تمرینات تیم را به دو جلسه در روز افزایش داده. بازیكنان صبح تمرین مى كنند، در مجموعه تمرینى باشگاه در لاس روزاس ناهار مى خورند و پس از آن در تمرینات بعدازظهر شركت مى كنند. خوسه آنتونیو كاماچو، مربى پیشین رئال كه پس از سه بازى در ابتداى فصل كناره گیرى كرد، مى خواست چنین روش تمرینى را اجرا كند، ولى باشگاه با آن مخالفت كرده بود.

دیوید بكام در نخستین جلسه تمرین تیم در روز یكشنبه چهل و پنج دقیقه تأخیر داشت. دلیل تأخیر هافبك انگلیسى اشكالات جت شخصى اش بود كه باید او را از تعطیلات سال نو در انگلیس به مادرید باز مى گرداند.

رئال پس از این مسابقه «شش دقیقه یى» ، یكشنبه آزمونى دشوار برابر آتلتیكومادرید خواهد داشت. دربى حساس مادرید در ویسنت كالدرون برگزار خواهد شد و لوكزامبورگو شب دشوارى را پشت سر خواهد گذاشت.

حرف هاى مارچلو سوسا، هافبك اروگوئه اتلتیكو در مورد بكام به تنش این بازى افزوده است. او در مورد هافبك انگلیسى رئال به روزنامه ماركا گفته بود: «ده هزار بازیكن بهتر از او وجود دارد. تنها كارى كه او مى كند، حضور برروى صفحات اول نشریات و مجلات مد است. او تنها به خاطر تجارت به رئال آمده، ولى به عنوان یك بازیكن اصلاً مرا نگران نمى كند.»

در میان بازیكنان رئال، میشل سالگادو بود كه تصمیم به جواب دادن به سوسا گرفت: «بهترین كار این است كه او را نادیده بگیریم. او تازه به اینجا آمده و هنوز زود است كه بخواهد به سایر بازیكنان چنین بى احترامى هایى بكند. من نمى فهمم هدف او از گفتن این حرف ها چه بوده.»

فیگو از رئال جدا مى شود

تریبال فوتبال - به نظر مى رسد لوییس فیگو در پایان فصل رئال مادرید را ترك مى گوید زیرا وندرلى لوكزامبورگو مربى جدید این تیم دیوید بكام را بر او ترجیح مى دهد. از جانب دیگر قرارداد فیگو در برنابئو نیز در پایان فصل منقضى مى شود و تا به حال صحبتى براى تمدید آن انجام نشده است. مى گویند چون لوكزامبورگو مى داند كه فیگو ماندنى نیست، تصمیم گرفته است در ادامه فصل جارى از بكام در پست هافبك راست تیمش و به جاى فیگو استفاده كند.

روبینیو در رئال

تریبال فوتبال - منابع نزدیك به باشگاه رئال مادرید گفتند این تیم بر سر استخدام روبینیو پدیده سانتوز با این باشگاه برزیلى به توافق رسیده است. مبلغ این انتقال حدود ?? میلیون پوند خواهد بود و ادعاى رئال در حالى مطرح مى شود كه تیم هاى چلسى و بنفیكا نیز مایل به جذب روبینیو بوده اند. اگر این ادعا صحت داشته باشد روبینیو تیر ماه سال بعد به برنابئو خواهد رفت.

UserName