• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1383/10/16
  • تاريخ :

کاظمی : دوست دارم استقلال قهرمان شود و سایپا نایب قهرمان !


حسین کاظمی هافبک سابق تیم سایپا سال گذشته یکی از ارکان اصلی تیمش برای بقا در لیگ برتر بود. او با اینکه یکی از بهترین های سایپا بود اما پس از پیوستنش به استقلال هنوز نتوانسته جای ثابتی در ترکیب تیم جدیدش پیدا کند و تقریباً یکی در میان برای آبی پوشان به میدان می رود. کاظمی از وضعیتش زیاد راضی به نظر نمی رسد اما اعتقاد دارد که بازی کردن در تیم های بزرگی چون استقلال و پرسپولیس سخت تر از تیم های دیگر است و زمان می برد که بازیکن جدید با جو این دو تیم آشنا شود و خودش را نیز مستثنی از این امر نمی داند. با هافبک جوان استقلال همکلام شدیم تا بیشتر با او آشنا شویم:

خودت را معرفی کن .

حسین کاظمی هستم 25 سال سن دارم و دارای مدرک فوق دیپلم در رشته کامپیوتر.

قصد ادامه تحصیل هم داری ؟

بله . ان شاءالله از اسفند ماه دوباره شروع می کنم .

از شرایط جدید راضی هستی ؟

بله. من باید بیشتر از اینها تلاش کنم تا بتوانم در ترکیب تیم قرار بگیرم. البته در این زمینه به اعتماد مربیان هم احتیاج دارم.

تو ، چند بازی در ترکیب بودی اما چندان موثر نبودی ! ولی رفته رفته بهتر شدی؟

بله. باید بهتر از اینها کار می کردم، اما بازی کردن در تیم بزرگی مثل استقلال سخت است و زمان می برد که بازیکن جدید با جو تیم آشنا شود.

شما که مدت زیادی در سایپا بازی کردی و به اندازه کافی تجربه داری !

من 5 سال با تیم سایپا زندگی کردم و روزهای خوبی هم داشتم اما صلاح دانستم که به یک تیم بزرگتر و پرطرفدارتر بیایم و در کل در سایپا به سقف فوتبالم رسیده بودم و دوست داشتم با یک جو و شرایط جدید آشنا شوم.

یادمان می آید وقتی اول فصل از مجتبی تقوی ( سرمربی سایپا) در مورد شما پرسیدیم گفت: کاظمی بزرگترین اشتباه زندگی اش را کرد که به استقلال رفت.

خب من هم وقتی تقوی سرمربی سایپا شد گفتم که او بزرگترین اشتباه زندگی اش را کرد که این پست را قبول کرد اما حالا که دارد نتیجه می گیرد، می گویم او کار درستی کرد ! من هم سعی می کنم بهتر از این کار کنم تا تقوی هم بگوید کاظمی کار درستی کرد که به استقلال رفت!

با تقوی که مشکل نداری ؟

نه ، من با هیچ کس مشکلی نداشته و ندارم.

اما با مایلی کهن مشکل داشتی ؟

با مایلی کهن هم مشکل نداشتم . ما دو نفر فقط طرز فکرمان با هم فرق می کرد!

می گفتند چون به موهایت ژل می زدی در تیم مایلی کهن جایی نداشتی ؟

( می خندد) نمی دانم ، شاید درست باشد . گفتم که ، ما دو نفر طرز فکرمان خیلی فرق می کرد. اما فکر نمی کنم مایلی کهن مرا به خاطر ژل زدن بازی نمی داد. او از من در یک پست غیر تخصصی استفاده می کرد و من هم از این موضوع راضی نبودم و در آخر هم تصمیم گرفتند مرا از ترکیب بیرون بگذارند.

بگذریم ، استقلال چند درصد شانس قهرمانی دارد؟

استقلال باید قهرمان شود. نایب قهرمانی هم دیگر طرفداران را راضی نمی کند . در لیگ حرفه ای ، این تیم تا به حال قهرمان نشده و همین امز هواداران را ناراحت می کند. پس به خاطر آنها هم که شده باید قهرمان شویم.

آخر نگفتی چند درصد شانس قهرمانی دارید؟

در استقلال تمام ابزارهای قهرمانی وجود دارد پس دلیلی ندارد که نگویم شانس ما بیشتر از تیم های دیگر برای قهرمانی است.

اما پارسال ، استقلال بهتر بازی می کرد؟

درست است اما در پایان چه نتیجه ای گرفت ؟ در فوتبال دیگر به خوب بازی کردن امتیاز نمی دهند . فوتبال امروز بیشتر نتیجه گرا شده و ما هم امسال سعی می کنیم بیشتر به نتیجه گرفتن فکر کنیم تا خوب بازی کردن!

کدامیک از تیم ها رقیب اصلی شما هستند ؟

تیم های خوبی مثل فولاد و ذوب آهن البته پرسپولیس هم شانس قهرمانی دارد.

آیا در آخر حرفی برای گفتن مانده که ما برای پرسیدن یادمان رفته باشد ؟

خیر ، از شما متشکرم .

UserName