• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • پنج شنبه 1383/10/10
  • تاريخ :

شكایت از پرسپولیس به رییس جمهور

 مشكل جدید باشگاه پرسپولیس ؛

دو شركت تبلیغاتی از پرسپولیس به رئیس جمهور شكایت می كنند

در حالی كه مسئولان باشگاه پرسپولیس و در راس آن حجت الله خطیب به تعهداتشان با دو شركت تبلیغاتی عمل نكرده اند این دو شركت فردا شكایت رسمی خود را تقدیم رئیس جمهور خواهند كرد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای آنكه بتوانند در رقابتهای فصل جاری مشكلات مالی خود را حل كنند در ابتدای فصل وظیفه جذب اسپانسر را به دو شركت داخلی واگذار كردند و در این راستا حجت الله خطیب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قراردادی را با دو شركت مهریزدان و مهرداد تجارت منعقد كرد كه براساس این قرارداد جذب كلیه اسپانسرها برای باشگاه پرسپولیس منحصر به این دو شركت می شد. این قرارداد در حالی منعقد شد كه پرسپولیس در ابتدای فصل با مشكلات مالی فراوانی مواجه بود و قرار شد در ابتدای این قرارداد كه مبلغ آن یك میلیارد تومان بود 20 درصد نقدا به باشگاه پرسپولیس پرداخت شود. با مشخص شدن اسپانسر باشگاه پرسپولیس سخنگوی این باشگاه در جلسه معارفه این اسپانسر منكر هر گونه عقد قرارداد با این شركت ها شد. این درحالیست كه قرارداد فوق روز 14 مهرماه سالجاری با امضاء مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل این دو شركت منعقد شده است.

فیروز مهرداد مدیرعامل شركت مهرداد تجارت در این مورد به خبرنگار "مهر" گفت : « از فصل گذشته با باشگاه پرسپولیس قرارداد همكاری داشتم و حتی از بابت این همكاری مبلغی نیز طلبكارم . این فصل نیز با پیشنهاد مدیر اقتصادی باشگاه پرسپولیس به نیت كمك به این باشگاه و تامین بخشی از مسائل مالی باب همكاری را باز كردیم اما متاسفانه پس از عقد قرارداد ، مسئولان باشگاه پرسپولیس و شخص آقای خطیب رسم عهد و پیمان را به جای نیاوردند و به امضای خودشان پایبند نبودند. »

وی ادامه داد : « براساس این قرارداد كلیه امور تبلیغاتی باشگاه پرسپولیس به شركت ما تعلق می گرفت و حتی اگر اسپانسری مستقیما به باشگاه پیشنهاد می داد مسئولان باشگاه موظف بودند این موضوع را به ما واگذار كنند. اما این تعهد هیچگاه عملی نشده و آقایان همه چیز را زیر پا گذاشتند. به همین خاطر چند بار با اعضای هیات مدیره مذاكره كردیم اما متاسفانه هیچ ترتیب اثری ندادند. ما هم ناچار شدیم به آقای مهرعلیزاده نامه نگاری كنیم تا شاید بتوانیم حق و حقوقمان را بگیریم.»

صفحه آخر قررداد پنج صفحه ای كه به امضا حجت الله خطیب رسیده است

مدیرعامل شركت مهرداد تجارت كه از شكایت خود به مهندس مهرعلیزاده نتیجه ای نگرفته است، شكایت نامه ای را تنظیم كرده كه فردا به رئیس جمهور تقدیم خواهد كرد. مهرداد باتایید این خبرمی افزاید: « علاوه بر شكایتی كه به رئیس جمهور خواهیم كرد رونوشتی از این نامه را به مجلس نیز ارسال خواهیم كرد تا جلوی این اقدام مسئولان باشگاه پرسپولیس را بگیرم.»

متن نامه شكایت دو شركت تبلیغاتی به مهندس مهرعلیزاده

این درحالیست كه مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از مذاكره با چند اسپانسر بالاخره با شركت جگوار به توافق رسیدن تا این شركت تا پایان هفته هجدهم اسپانسر مالی باشگاه باشد. با این حال در صورتیكه باشگاه پرسپولیس تعهداتش را در مورد این دو شركت داخلی عمل نكند و كار به مراجع قانونی كشیده شود به نظر می رسد كه محكومیت آنها قطعی خواهد بود چرا كه قرارداد با این دو شركت به طور موثق و در سه نسخه تنظیم شده و به امضا حجت الله خطیب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز رسیده است. مدت این قرارداد سه ساله بوده و براساس توافق طرفین هر سال 20 درصد به این مبلغ افزوده خواهد شد.

UserName