• تعداد بازديد :
  • پنج شنبه 1383/10/03
  • تاريخ :

همزمان با ولادت حضرت عیسی(ع)


ویژه برنامه كودك و نوجوان از شبكه جهانی جام‌جم پخش می‌شود

برنامه‌های «نوجوان ایرانی» و «با بچه‌های ایران» به مناسبت ولادت حضرت عیسی (ع) در قالب ویژه برنامه از شبكه جهانی جام جم پخش می‌شوند.

حمیدرضا علیزاده تهیه كننده برنامه «نوجوان ایرانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون ایسنا با اعلام خبر بالا، ساختار برنامه را متكی بر اجرای نمایشی دانست و افزود: مجریان برنامه «نوجوان ایران» آقایان حسین رفیعی در نقش جیم جمل و امیر حسین مدرس هستند كه در قالب گفت‌وگوهای طنز و جدی، اهداف برنامه را به سمع و نظر كودكان و نوجوانان خواهند رساند.

وی در ادامه گفت: پخش این برنامه در روز میلاد امام رضا(ع) كه مصادف است با ولادت حضرت عیسی (ع) آغاز می‌شود و 10 روز به طول خواهد انجامید. موضوع برنامه در هر روز به یكی از فرازهای زندگی حضرت عیسی (ع) كه برگرفته از قرآن، خصوصا به سوره حضرت مریم (ع) اختصاص دارد.

این تهیه كننده تلویزیونی كه هم اكنون برنامه‌هایی چون «شاپرك و كودكانه» به همت وی از شبكه جام جم پخش می‌شود، در خصوص زمان پخش ویژه نامه ژانویه به ایسنا گفت: این برنامه به صورت زنده از جام جم یك و به طور همزمان از جام جم سه بر روی آنتن می‌رود. تكرار این برنامه نیز از شبكه جام جم دو، ویژه هموطنان ایرانی ساكن قاره امریكا پخش خواهد شد.

به گفته علیزاده در طول پخش برنامه نوجوان ایرانی كه مدت زمان آن 55 دقیقه است، مخاطبان می‌توانند از طریق، ارتباط زنده تلفنی و فكس با برنامه تماس بگیرند.

وی با اشاره به بخشی از برنامه تحت عنوان مسابقه تلفنی، اظهار كرد: در این بخش به هر شركت كننده یك جایزه تعلق می گیرد و برنده‌ها به مسابقه ویژه راه پیدا می‌كنند و پس از قرعه‌كشی برگزیدگان به همراه پدر و مادرشان بلیط رفت و برگشت هواپیما از هر نقطه دنیا به ایران را دریافت خواهند كرد.

گفتنی است آیتمهای شاد موسیقی، سرود، كارتن از دیگر بخش‌هایی است كه برای پخش از این برنامه‌ها در نظر گرفته شده است.

تهیه‌كننده برنامه «بچه‌های ایران» آقاجان‌زاده است كه با مدت زمان 55 دقیقه برای گروه سنی كودك پخش می‌شود.

UserName