• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • پنج شنبه 1383/08/21
  • تاريخ :

اینجا بعضی از بازیکنان سفارشی اند

رحمان رضایی: برای لائوس می آیملژیونرهای ایرانی در اروپا روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارند. جدا از مهدوی کیا و هاشمیان، رحمان رضایی نیز در طول هفته های اخیر سری A نمایش درخشانی نداشته .

او بعد از هر بازی با توجه به نمرده دهی روزنامه ها و شبکه های ایتالیایی، یا بازیکن ضعیف لقب گرفته و یا اینکه در حد متوسط برای مسینا بازی کرده است.

اما رضایی این موضوع را قبول ندارد. او معتقد است ایتالیایی ها هوای او را ندارند! و در عوض به بازیکنان سفارشی نمرات بالاتری می دهند. رحمان برای اثبات این حرفش، حضور ثابت در همه بازیهای مسینا را وسط می کشد. با این حال او زیاد از کارش راضی نیست و می گوید که هنوز جای پیشرفت زیادی دارد.

با بولونیا هم مساوی کردید، علت خاصی داشت؟

نه، بالاخره آنها میزبان بودند. تازه ما در اواسط بازی 10 نفره شدیم و این خودش باعث شد تا نتوانیم بازی را ببریم. فوتبال است دیگر.

مسینا در هفته های اخیر خوب نتیجه نگرفته چرا؟

راستش 7 نفر از بازیکنان اصلی مصدوم هستند. اکثر آنها در بازیهای اخیر در ترکیب تیم نبودند و همین باعث شد تا دیگر نتوانیم نتایج اول فصل را تکرار کنیم. در شرایط فعلی به خاطر مصدومیت های متعدد بیشتر از بازیکنان امید خود استفاده می کنیم. با این حال فکر می کنم بد نتیجه نگرفته ایم.

مسینا امسال با اینکه سال اول حضور در سری A را تجربه می کند، بدنتیجه نگرفته. شما با وجود خیلی از تیم های بزرگ در بالای جدول قرار گرفته اید. موفقیت مسینا را در چه می بینی؟

ببینید فکر می کنم دلیل عمده هماهنگی بچه ها باشد. استخوان بندی این تیم نسبت به فصل قبل هیچ تغییری نکرده. بچه ها خیلی با هم هماهنگ هستند؛ چه در خط دفاع، چه در خط هافبک و حمله. اگر ما بازیکنان کلیدی خود را در فصل نقل و انتقالات از دست نمی دادیم الان وضعیت این طور نبود.

این نمراتی که بعد از بازیها به بازیکنان می دهند تا چه حد صحیح است؟

من این نمرات را قبول ندارم در ایتالیا هم مثل سایر کشورها مسائل پشت پرده وجود دارد. مثلاً یک بازیکن خیلی خوب بازی می کند اما نمره پایین به او می دهند. برعکس، اگر بازیکنی بد باشد به خاطر بعضی مسائل به عنوان یکی از بهترین ها انتخاب می شود.

این مربوط به یک روزنامه یا شبکه تلویزیونی است؟

ببینید در ایتالیا هم بعضی از بازیکنان هستند که به خاطر روابط خوب با رسانه ها، همیشه نامشان مطرح است. آنها چون سفارشی هستند، اکثر مواقع نمره بالا می گیرند. ولی من اگر هم خوب بازی کنم چون یک ایرانی هستم، نمره پایینی می گیرم.

این بحث را به این دلیل مطرح کردیم که اکثر مردم و رسانه های داخلی این نمرات را ملاک قرار می دهند. این موضوع را قبول دارید؟

بله. ولی می گویم این نمرات به هیچ وجه درست نیست. اگر من بد بودم حتماً مربی مسینا مرا نیمکت نشین می کرد. این درست که من زیاد از کار خودم راضی نیستم اما مربیان از بازی من خیلی راضی هستند. چون در غیر این صورت یک نیمکت نیشن می شدم.

مربیان از تو راضی هستند، پس چرا خودت نظری متفاوت داری؟

فکر می کنم می توانم بهتر از اینها شوم. من هنوز خیلی جای رشد دارم. همیشه باید یک قدم جلوتر را ببینم. تنها در این صورت است که می توانم همیشه خوب باشم.

راستی برای بازی با لائوس می آیی؟

دعوتم کرده اند؟

بله همه لژیونرها دعوت شده اند. اما پیشتر می گفتند قرار است تیم ملی بدون لژیونرها مقابل لائوس بازی کند؟

من هم این موضوع را شنیدم اما حالا که دعوتم کرده اند حتماً برای این بازی خودم را می رسانم.

UserName