• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1383/08/17
  • تاريخ :

پاشازاده: اتریشی ها می گویند از ترس موهایت را کوتاه کردی!خیل وقت بود با بدشانسی تماس نگرفته بود! اما انگار یک تعارف کوچولو کار را خراب کرده و بدشانسی چند ماهی است در فوتبال او میهمان شده است، او امروز هم از روی سکوها نظاره گر بازی همبازیانش خواهد بود و تا هفته آینده مستطیل سبز شهر گراتس باید منتظر او یعنی مهدی پاشازاده بماند. حرفهای جدید این لژیونر فوتبال ایران را بخوانید:

مصدومیت جدید؟

نه الحمدلله، مصدومیتم تقریباً بر طرف شده و فکر می کنم برای بازی بعدیمان بتوانم فیکس بازی کنم. تمرینات پاب به توپ را خیلی وقت است که شروع کرده ام.

بازی بعدتان؟

شنبه (امروز). از روزی که 90 این خبررا نوشت همه دنبال این هستند که ببینند چه وقت از اشتروم جدا می شوم من صحبت هایی با چند تیم کرده ام ولی هنوز چیزی مشخص نیست و فقط می دانم فعلاً شرایط برای جدایی مهیا نیست و باید در این سه چهار هفته به کمک تیم بیایم.

از فوتبال ایران خبر داری؟

بله، شنیده ام فوتبالیست ها باید موهایشان را کوتاه کنند!

نظرتان چیست؟

من خودم موهایم را کوتاه کرده ام!

از ترس محرومیت؟

نه آقا... من 45 روز پیش موهایم را کوتاه کردم و چند روز پیش وقتی به باشگاه راپید رفته بودم در ملاقاتی که باهمبازیان سابقم داشتم همه می گفتند تو که جزء تیم ملی نیستی پس چرا موهایت را کوتاه کردی؟!

فکر می کنی در فوتبال حرفه ای این کارها ایراد دارد؟

ببینید چند سال پیش آقای رولند کخ به علی سامره گفت اگر می خواهی موقع پریدن دید بهتری برای کنترل و ضربه زدن داشته باشی باید جلوی موهای سرت را کوتاه کنی علی هم این کار را کرد و هیچ اجباری هم در کار نبود. این آقایان اول بگویند در کجای دین اسلام از اجبار حرف زده شده است؟ اگر بحث، بحث اسلام است و رعایت موازین شرعی تا جایی که ما شنیده ایم هیچ اجباری در کار نیست.


یکی از سوژه هایشان رفیق شما یعنی نیکبخت است!

او که نامبر وان است و همه دوست دارند اذیتش کنند ولی طفلک نیکی که موهایش بلند نیست، من نمی دانم مگر فوتبالیست با موهایش بازی می کند؟ انگار هر کی حوصله اش سر می رود از فوتبالیست ها باید ایراد بگیرد! مگر والیبالیست ها و کشتی گیرها موهایشان را بلند نمی کنند؟

مطبوعات اتریش در این باره چه نوشتند؟

من 5/1ماه پیش موهایم را کوتاه کردم اما تا خبر کوتاه کردن موی سر به اتریش رسید همه عکس مرا چاپ کردند و نوشتند بازیکن ایرانی به دستور فدارسیون فوتبال ایران موهای سرش را کوتاه کرد! که من هم این موضوع را در مصاحبه هایم تکذیب کردم.

از تیم ملی ایران بگو؟

بازی آخرشان با قطر را دیدم، از نتیجه خیلی خوشحال شدم ولی اشتباهات بچه گانه شان خیلی عصبانیم کرد، داشتم سکته می کردم، طوری عصبانی شدم که یکی دو بار کسانی که اطرافم بودند تلویزیون را خاموش کردند، اما فقط خدا را شکر بردیم.

مشکل اصلی تیم ملی در قالب فنی چیست؟

من نباید از مشکل حرف بزنم چون الان در تیررس هستم و با کوچکترین حرفی همه به من ایراد می گیرند اما باور کنید خط دفاعی ما ایراد دارد. ما بهترین های فوتبال ایران را در خط دفاعی تیم ملی داریم اما آنها تجربه کافی برای اجرای سیستم4 نفره را ندارند.

در دفاع 4 نفره 2 مدافع آخر نباید از جایشان تکان بخورند و دفاع متحرک مخصوص سیستم (2-5-3) است. بروید فیلم بازی ها را ببینید که 2 مدافع آخر ما چند بار از جای خودشان حرکت کرده و با این کار تیم ملی گل خورده است.

و حرف آخر؟

امیدوارم حداقل برای بازی بالائوس مرا به تیم ملی دعوت کنند.

UserName