• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1383/07/13
  • تاريخ :

تیم فوتبال تبیان مغلوب روزنامه پیروزی شد

در ادامه مسابقات جام رسانه ها و مرحله یك هشتم نهایی و در گروهA آن شنبه شب ، چند بازی برگزار شد كه در یكی از آنها دو تیم تبیان و پیروزی به مصاف هم رفتند و در پایان تیم پیروزی3 بر یك پیروز میدان شد.

در این بازی كه ساعت22 شنبه شب برگزار شد تبیان در حالی به مصاف حریف قدرتمند و منسجم خود رفت كه2 تن از بهترین بازیكنان خود ، سهیل شادمان و مصطفی غفاری را به دلیل غیبت در اختیار نداشت و در روزی كه می توانست از حریف سرسختش حداقل یك امتیاز بگیرد بازی را واگذار كرد.

در این بازی ابتدا روی اشتباه دروازه بان تبیان اولین گل پیروزی به ثمر رسید تا نیمه اول بازی یك بر صفر به پایان رسید.

اما در نیمه دوم هم فنی ترین تیم مسابقات یعنی پیروزی غافل نشد و در ضد حملات2بار تیم تبیان را مغلوب كرد تا سه بر صفر از حریف خود پیش افتد اما این پایان ماجرا نبود و الحق دو تیم با ارایه یك بازی جوانمردانه و خوب به فكر بازی زیبا بودند و بارها صحنه ها و حركت های خطرناكی به روی دروازه یكدیگر خلق كردند كه ماحصل آن تك گل تبیان بود كه توسط روح ا... محمدی به ثمر رسید. محمدی پس از یك و دو با جوادی وارد محوطه جریمه شد و با جا گذاشتن دفاع و دروازه بان حریف ، گلی زیبا را به ثمر رساند.

گفتنی است به گفته حاضرین و مسئولان برگزاری غیبت دو بار كلیدی تباین محسوس بود ولی این دلیلی بر كم كاری بازیكنان حاضر نشد و آنها با تمام توان خود تلاش كردند اما باید گفت كه كمی هم بد اقبال و كم دقت بودند كه چندین فرصت و موفقیت گل را از دست دادند تا نتوانند حداقل یك امتیاز بازی را بگیرند.

اما تیم پیروزی كه به گفته كارشناسان یكی از مدعیان اصلی عنوان قهرمان جام بشمار می رود و از دو بازیكن فوتسال پیروزی سود می برد با این پیروزی دلچسب13 امتیاز امیدوار به صعود باقی ماند.

در حاشیه جام رسانه ها و بنزین

- تیم پیروزی و تبیان چون هر دو لباس یكدست قرمز داشتند با پیشنهاد خود تبیانی ها و به پاس احترام به تیم مقابل كاور سرمه ای پوشیدند .

- سرمربی گری و هدایت تیم پیروزی برعهده آقایان دكتر محمدحسین انصاری فرد ( مدیر مسئول روزنامه و سردبیر ) و جعفر سعیدی سرمربی فوتسال پرسپولیس بود .

- در این بازی هیچكدام از بازیكنان دو تیم كارت زرد و اخطاری دریافت نكردند كه این حكایت از بازی جوانمردانه و با اخلاق دو تیم داشت.

- قبل از آغاز بازی ، كاپیتان تبیان با رخصت گرفتن از پیشكسوتان و دكتر انصاری فر وارد زمین شد .

- پس از پایان بازی دكتر انصاری فر  بازی تیم تبیان را ستود.

- مسئولان برگزاری و حاضرین عدم حضور شادمان و غفاری را دلیل شكست تبیان می دانستند.

- دوندگی – سرعت – تكنیك و هماهنگی از فاكتورهای قابل ذكر تیم پیروزی بود.

- در تیم تبیان ، علیرضا بابایی و روح الله محمدی و محمدصادق محمدی نسبت به سایرین بهتر بازی كردند.

نتایج بازیهای شنبه شب :

شبكه 3 ( 4 ) خبر بین الملل (0 )

پخش یك ( 3 )        خبر گزاری مهر ( 1)

سیاست روز ( 1)     خبر ورزشی  ( 0)

نكته جالب ، شكست دور از انتظار خبر ورزشی در مقابل سیاست روز بود كه الحق تیم سیاست روز با بازی دیشب خود ، به جمع مدعیان پیوست و یكی از تیمهای با اخلاق این مسابقات به نظر می آمد.

نتایج تیم تبیان تاكنون

از مجموع 9 بازی انجام شده تیم تبیان ، این تیم 4 پیروزی ، 1 تساوی و 4 شكست در كارنامه خود به ثبت رسانده كه در ذیل و به ترتیب نتایج آن را تقدیم حضورتان می كنیم .

تبیان ( 3)          شبكه 3 (7)

تبیان ( 1)                   خبرگزاری ایرنا (6)

تبیان ( 3)        شبكه خبر (1)

تبیان ( 4)        ابتكار (0)

تبیان ( 3)        استقلال جوان ( 1)

تبیان (3)         افتخار (1)

تبیان ( 1)       خبر ورزشی (4)

تبیان ( 3)                  روزنامه نود( 3)

تبیان ( 1)       پیروزی (3)

UserName