• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • پنج شنبه 1383/07/02
  • تاريخ :

تیم تبیان در چهارمین بازی خود با 4 گل پیروز شد

تبیان با 6 امتیاز به صعود امیدوار شد

1/6/83


تیم فوتبال تبیان در چهارمین دیدار خود با چهار گل از سد حریف خود روزنامه ابتکار گذشت.

سه شنبه شب و در ادامه جام رسانه ها و بنزین بازی های مرحله مقدماتی انجام شد که در مهم ترین بازی ها و در حساس ترین گروه ، تبیان توانست به دومین پیروزی خود دست یابد.

 به گزارش خبرنگار تبیان : در  این دیدار که چهارمین بازی تیم تبیان بود این تیم به مصاف تیم روزنامه ابتکار رفت و توانست با ارائه یک بازی منطقی و کاملاً برتر با نتیجه چهار بر صفر حریف خود را مغلوب سازد . در این دیدار علی قاسمی ، سهیل شادمان ، علیرضا بابایی ، صادق محمدی ، مصطفی غفاری ، محمودرضا بابایی و مسلم جوادی برای تبیان بازی کردند. گلهای این بازی را مسلم جوادی (2 ) و علیرضا بابایی (1 )  و محمودرضا بابایی (1) به ثمر رساندند.

در بازی دیشب تبیان میهمانان ویژه ای حضور داشتند که می توان به جرج تاپولوویچ دروازه بان یوگسلاو استقلال و گمالوویچ مربی استقلال اشاره کرد که هر چند برای شارژ روحی تیم استقلال جوان در مقابل شبکه 3 به محل مسابقات آمده بودند اما جرج تاپولوویچ دقایقی قبل از آغاز بازی تبیان و ابتکار با حضور در کنار تیم تبیان علاوه بر انداختن عکس یادگاری با آنها بنا به درخواست سرپرست تیم حامد حدادی دقایقی دروازه بان تیم تبیان علی قاسمی را گرم کرد و برای او و تیم تبیان آرزوی پیروزی کرد.

 در ادامه بازیهای این گروه دو تیم شبکه خبر و ایرنا به نتیجه تساوی رسیدند و شبکه سوم با بهره گیری از عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی دو بر یک از سد استقلال جوان گذشت تا به این ترتیب بازی چهارشنبه شب تبیان و استقلال جوان به اوج حساسیت خود برسد و سرنوشت صعود تیم سوم این گروه به بازی های آخری شب موکول شود.

تیم تبیان اگر بتواند در بازی امشب خود مقابل استقلال جوان با هر نتیجه ای به پیروزی برسد به مرحله بعد صعود خواهد کرد ولی در غیر اینصورت و با کسب نتیجه تساوی یا شکست باید به امید بازی شبکه 3 و شبکه خبر باشد.

در حاشیه جام رسانه ها و بنزین

عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی بنا به پیشنهاد عکاس بخش ورزشی تبیان عباس عباس زادگان در کنار هم ایستادند و عکس یادگاری گرفتند .

-مسئولان برگزاری همچون روزهای قبل با تدارکات و هماهنگی های خوب خود نظم مسابقات را به همراه تیم داوری و پزشکی برقرار کردند .

-یکی دیگر از نکات جالب دیشب حضور گما لوویچ و تاپولوویچ کمک مربی و دروازه بان  یوگسلاو استقلال و ناصری مدیر زحمتکش روابط عمومی شرکت ملی پخش و فراورده های نفتی بود که با حضور خود و اهدا دسته گلی به مسئولان برگزاری از زحمات آنها تشکر کرد .

-جرج تا پولوویچ که به زبان انگلیسی مسلط بود قول داد تا در اولین فرصت و پس از دعوت بخش ورزشی تبیان برای بازدید و مصاحبه میهمان تبیان باشد .

-بازتاب مطبوعاتی این جام در حد غیر قابل انتظاری بود بطوریکه اقایان مددی و لیاقت ور پوشه ای مملو از نمونه کارهای مطبوعاتی این جام را که مورد استقبال رسانه ها واقع شده بود را در اختیار داشتند که این خود نشان از حرکت خوب مدیران شرکت پخش و فرآورده های نفتی داشت .

-داوران مسابقات از نحوه برخورد ورفتار بازیکنان اکثر تیمها و بخصوص تبیان اظهار رضایت و خشنودی می کردند .

-عادل فردوسی پور در دقایقی با حضور در کنار بچه های تیم تبیان ضمن اظهار امیدواری برای صعود تبیان، حال و وضعیت سایت و احوال  دکتر طالب پور مدیر عامل تبیان را جویا شد .

-دوربین یکی از شبکه های تلویزیونی برای پوشش این جام به محل مسابقات آمده بود.

-عکس یادگاری سهیل شادمان ( ازبازیکنان تبیان )  هم با عادل فردوسی پور دیدنی است .


نتایج بازی های سه شنبه شب

خبر 4 – ایرنا 4

تبیان 4 – ابتکار 0

جهان اقتصاد 4 – واحد مرکزی 0

صبح اقتصاد 2 – شرکت پخش ( 2 ) 4

استقلال جوان 1 – شبکه سوم 2

UserName