• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • پنج شنبه 1383/04/18
  • تاريخ :

اطلاعیه بخش ورزشی ( مدرسه فوتبال تبیان ثبت نام می كند )


با توجه به قرارداشتن در فصل تابستان و به منظور پركردن اوقات فراغت دانش آموزان عزیز، بخش ورزشی سایت تبیان در نظر دارد تا با حمایت شما دوستان و حركت در جهت اهداف فرهنگی و ورزشی خود اولین دوره مدرسه فوتبال تبیان را افتتاح و راه اندازی كند. علاقه مندان تهرانی می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام  طی تماس تلفنی با بخش ورزشی تبیان تا روز پنجشنبه 25 تیرماه  در ساعات اداری از نحوه  و شرایط این كلاسهای آموزشی مطلع گردند. برای ثبت نام نهایی تماس تلفنی تا مهلت مذکور الزامی می باشد .

شماره تلفن تماس : 6412172 ، 6499159

توضیحات:

1. هدف از تشكیل كلاسها ایجاد محیطی سالم و فراهم كردن شرایطی ایده آل برای تعدادی از كاربران نوجوان و جوان سایت است كه امید است كانونی مطمئن و سالم برای والدین گرامی باشد.

2. گنجایش و ظرفیت كلاسها برای حضور كاربران محدود می باشد و از ثبت نام نفرات بیشتر معذوریم.

3. اولویت در ثبت نام  برای اعضای تایید نهایی شده و اعلام آمادگی زودتر داوطلبین خواهد بود.

4. با توجه به مقررات خاص مجموعه جهت ورود به آن و قوانین انضباطی و اخلاقی ،  نفرات شركت كننده ملزم به رعایت قوانین می باشند . در غیر اینصورت مسئولان برگزاری كلاس می توانند مانع حضور و شركت افراد  خاطی باشند. توضیح اینكه هزینه و شهریه های كلاسهای مشابه و دایر در سطح شهر و همان مجموعه مبلغ  هشتاد الی یكصد هزار تومان می باشد ، كه  نفرات حاضردر آن دوره ها  بالغ بر یكصد و بیست نفر می باشد .

5. با توجه به حمایت مدیریت و هیئت مدیره تبیان و به منظور ایجاد تسهیلات ورزشی در تابستان برای نسل نوجوان و جوان مبلغ سیصدهزار ریال برای شهریه و هزینه ثبت نام این دوره آموزشی در نظر گرفته شده است. كه ما بقی هزینه ها توسط موسسه تبیان پرداخت خواهد شد .

6.   با توجه به اینكه حق عضویت و ورودی مجموعه انقلاب برای هر نفر آزاد 71 هزار تومان و دانشجویان و دانش آموزان نیم بهاء می باشد و می بایستی مبلغ 35 هزار تومان پرداخت گردد. طبق هماهنگی بعمل آمده و به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای شما عزیزان كارت عضویت یكساله مجموعه ورزشی انقلاب برای هر نفر به مبلغ 5 هزار تومان صادر می گردد . توضیح اینكه داشتن كارت عضویت مجموعه الزامی است بنابر این مبلغ ثبت نام به همراه كارت عضویت 35 هزار تومان می باشد .

6. آموزش این كلاسها برعهده مربیان مجرب و جوان فوتبال كه دارای كارت های مربیگریD وC آسیا هستند خواهد بود.

7. در بین جلسات برگزاری تعدادی از بازیكنان سرخ، آبی و ملی پوش كشورمان با حضور در زمین، میهمان مدرسه فوتبال تبیان خواهند بود و با نفرات شركت كننده به تمرین و گرفتن عكس خواهند پرداخت.

8. نكات آموزشی و بدنسازی بر اساس اصول علمی و تئوری و همراه با جزوات و فیلم های آموزشی خواهد بود.

9. نوع و شیوه تمرینات بر اساس میزان استعدادها و شرایط سنی می باشد و كلیه تمرینات زیر نظر مربی بدنساز خواهد بود و هیچگونه تأثیرات منفی در رشد قدی نوجوانان نخواهد داشت.

شرایط :

مهلت ثبت نام : تا پایان وقت اداری  روز پنج شنبه 25/4/83 خواهد بود .

1) كلاسها در روزهای زوج و هفته ای سه روز به مدت 20 جلسه تشكیل می گردد.

2) سرویس ایاب و ذهاب از محل درب موسسه تبیان تا محل مجموعه ورزشی انقلاب برای اعضای ساكن نزدیك مو سسه فراهم می باشد .

2)  ساعات كلاس ها از 14 الی 16 بعدازظهر می باشد.

3 ) محل برگزاری كلاسها در زمین چمن طبیعی مجموعه ورزشی انقلاب تهران واقع در خیابان سئول ، مقابل نمایشگاه بین المللی خواهد بود.

5)  كلیه مسئولیت ایاب و ذهاب و رفت و برگشت شركت كنند گان بر عهده والدین و یا طبق تعهد كتبی خود نفرات خواهد بود و در قبال آن مؤسسه تبیان هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی را نخواهد داشت.

6)شرایط سنی برای شركت كننده گان از 8 سال تا 16 سال می باشد و نفرات فوق در اولویت می باشند.

7)  برای نفرات شركت كننده یك دست لباس ورزشی شامل(پیراهن و شورت ورزشی تبیان) و تغذیه ای رایگان تعلق خواهد گرفت.

8)  والدین مؤظف اند فرزند خود را به مربی و یا مسئول مربوطه قبل از آغاز كلاس معرفی كنند در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به عدم حضور فرزند شما در كلاس نخواهد بود.

9)  كلیه نفرات حاضر بیمه ورزشی خواهند شد .

10) آغاز کلاسها از روز شنبه 27 تیرماه خواهد بود.

UserName