• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1382/10/27
  • تاريخ :

اخباری از بازیکنان بزرگ جهان

بهتـریـن‌هـای اسكـار فـوتبال ایتالیا؛

پاول ندود و توتی بهترین بازیكنان سال 2003

پاول ندود و فرانچسكو توتی، به عنوان بهترین بازیكنان كشور ایتالیا در سال 2003 شناخته شدند.

این برای اولین بار در تاریخ 7 ساله اتحادیه فوتبال ایتالیاست كه دو بازیكن در كسب این عنوان با یكدیگر شریك می‌شوند. در ضمن پاول ندود به عنوان بهترین لژیونر ایتالیا در این مراسم كهبه «اسكار فوتبال» ایتالیا شهرت دارد، شناخته شد.

ماشین خستگی ناپذیر یووه، حریفان سرسختی نظیر امرسون مرد میانی رم و آدریان موتو، مهاجم پیشین پارما را پشت سر گذاشت. فرانچسكو توتی نیز، پائلو مالدینی و كریستین ویری را پشت سر گذاشت. با این عنوان، افتخارات پاول ندود در سال 2003 كامل شد. پیشتر مهره‌ ارزشمند تیم ملی جمهوری چك به عنوان بهترین بازیكن فوتبال اروپا شناخته شده بود.

مذاكره پرس و آبراموویچ آغاز شد

كارلوس در برزخ مافیا

عصر روز گذشته نامه ای غیر رسمی به صورت پست محلی به دفتر آبراموویچ می رسد و طی آن پیغام پرس مبنی بر هشدار جدی به آبراموویچ به گوش او می رسد.

در این نامه، باشگاه رئال به چلسی هشدار داده است تا به دنبال جذب ستاره های این تیم نباشد. اما پرس خود این اقدام را تكذیب و عاملان آن را كسانی خواند كه قصد دارند در مذاكره او با آبراموویچ كارشكنی كنند.

پرس گفت: "اجازه نخواهم داد دست های پشت پرده بین ما اختلاف ایجاد كنند. انتقال روبرتو كارلوس جنجال خاصی ایجاد نخواهد كرد و ما به راحتی با هم وارد مذاكره خواهیم شد." كارلوس در آخرین دیدار رئال هو شده است و خود نیز تمایل دارد شرایط جدید بازی در لیگ برتر را تجربه كند.

پرس در پایان گفت: امیدوارم مثل سالگادو و كارلوس هم در نهایت با خود ما قرارداد ببندد. در هر حال، فعلاً مشغول بررسی این پروژه هستیم.

ورون در لنـدن تهـدیـد بـه مـرگ شـد

خوان سباستین ورون، ستاره‌. آرژانتینی چلسی با مراجعه به اداره‌. پلیس شهر لندن اعلام كرد از خانه‌ی او هزار پوند به علاوه‌. جواهرات زیادی سرقت شده است. در ضمن سارق او را تهدید به مرگ نیز كرده است.

ضمن انتشار خبر از سلامتی كامل ورون و خانواده‌ او خبر داد. ورون در این باره گفت: از ماموران پلیس و نمایندگان باشگاه چلسی كه در این اتفاق به ما كمك كردند متشكرم. تنها كمی ترسیدیم، اما به كسی در این حادثه صدمه نرسیده است.

تابستان گذشته چلسی ورون را با مبلغ 15 میلیون پوند از منچستر یونایتد خرید. دستمزد هفتگی این آرژانتینی 75 هزار پوند در هفته است.

 ‌

اردوی یك هفته ای بایرن مونیخ در امارات متحده عربی

باشگاه بایرن مونیخ و میشاییل بالاك، بازیساز ارزنده تیم ملی آلمان، روز یكشنبه هشدار دادند كه در فصل جاری فوتبال، هنوز بایرن بهترین مسابقات خود را انجام نداده است.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال بایرن مونیخ روز شنبه وارد خاك امارات متحده عربی شد تا به مدت یك هفته در آنجا اردویی تمرینی داشته باشد. این اردو با هدف آمادگی برای از سر گیری مسابقات بوندس لیگا در پایان ماه ژانویه برگزار می‌شود.

میشائیل بالاك معتقد است كه تیم بایرن مونیخ، در راه دفاع از عنوان قهرمانی خود در فوتبال آلمان، از سوی باشگاه‌های وردربرمن، اشتوتگارت و بایر لوركوزن، تحت فشار خواهد بود.

بالاك در این خصوص گفت: «این یك نبرد 4 جانبه برای كسب عنوان قهرمانی است. ما بر اعصابمان مسلط خواهیم بود و با آنكه پیش از كریسمس، خوب بازی نكردیم، هنوز در جای دوم هستیم. وقتی آنچه را كه در توان داریم انجام دهیم و آنچه كه تیم توانایی اش را دارد، هیچكس نمی‌تواند جلوی ما را بگیرد، ما با هر تیمی مقابله می‌كنیم.

تیم بایرن مونیخ در زمان آغاز تعطیلات زمستانی لیگ فوتبال آلمان، با 4 امتیاز اختلاف نسبت به وردربرمن، در مكان دوم رده‌بندی قرار دارد.

UserName