• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1501
 • سه شنبه 1386/7/10
 • تاريخ :

قلعه‌نویی:وضعیت استقلال نگران كننده است

قلعه‌نویی:فاصله استقلال با صدرنگران‌كننده است

مربی جوان توان تصمیم گیری در خصوص آینده خودش را با این بلاتكلیفی از دست داده است. صحبت از ارائه پیشنهادات تازه ای از سوی باشگاههای لیگ برتر مطرح می شود اما قلعه نویی در گفت و گو با خبرگزاری فوتبال به شدت این اخبار را تكذیب كرد هرچند نزدیكان او انجام مذاكرات اولیه را تایید نموده اند اما امیر تا پیش از روشن شدن شرایطش در تیم ملی ترجیح می دهد رسما وارد مذاكره نشود!

 

- گفته می شود با پگاه گیلان مذاكره كرده‌اید؟

من بارها گفته‌ام كه حتی از یك تیم دسته دومی هم پیشنهاد ندارم، حالا نمی‌دانم چرا بعضی دوستان هرچند وقت یكبار این مسائل را مطرح می‌كنند. من در حال حاضر استراحت می‌كنم و با هیچ تیمی مذاكره نكرده‌ام.

 

- یعنی مذاكره با مدیرعامل پگاه را تكذیب می‌كنید؟

باور كنید هیچ تیمی با من مذاكره نكرده و این مسائل فقط در حد شایعه است. آقای جهانپور مربی بسیار خوبی است كه طی سال‌های اخیر برای پگاه گیلان زحمات زیادی كشیده و می‌تواند شرایط این تیم را تغییر دهد. پگاه در این چند بازی بدشانسی آورده ولی وضعیت آنها در بازی‌های آینده تغییر خواهد كرد.

 

- انتخابات فدراسیون فوتبال، وضعیت شما را مشخص می‌كند و گویا در انتظار انتخاب رئیس جدید هستید.

من در حال حاضر به كلاس حرفه‌ای مربیگری فكر می‌كنم كه قرار است از سوم آبان‌ماه در تهران آغاز شود و دوره دوم این كلاس فروردین 87 در آلمان برگزار می‌شود.

 

- بازی‌های لیگ را دنبال می‌كنید؟

بله، به نظر من برنامه مسابقات در این فصل منظم‌تر است و این دردسر مربیان را كمتر می‌كند. فاصله فنی تیم‌ها نیز نسبت به یكدیگر كمتر شده و این حساسیت مسابقات را افزایش می‌دهد.

 

- برخی معتقدند كه سطح فنی لیگ نسبت به فصل گذشته پایین‌تر آمده.

من هم، چنین عقیده‌ای دارم و معتقدم كه كوچ ستاره‌های فصل گذشته لیگ به خارج از ایران باعث كاهش سطح فنی بازی‌ها شده است.

 

- به نظر شما چرا استقلال نتایج خوبی نگرفته است؟

دوست ندارم در مورد استقلال حرف بزنم چون سمتی در این تیم ندارم و از لحاظ فنی هم با شرایط استقلال آشنا نیستم.  این تیم در ابتدای فصل دچار تغییرات زیادی شد و با این شرایط باید به آنها فرصت داد تا به شرایط ایده‌آل برسند. من هم زمانی‌كه به استقلال آمدم، بازیكنانی مثل بختیاری‌زاده، طباطبایی، هاشمی‌نسب، مومن‌زاده، پاشازاده، خطیبی و... به طور خواسته و ناخواسته جدا شدند و در اوایل ناهماهنگی‌هایی وجود داشت. البته ما از هفته‌های ابتدایی در كورس بودیم ولی زمان برد تا به شرایط ایده‌آل برسیم.

 

- شما معتقدید كه شرایط استقلال بهتر می‌شود؟

بله، باید به این تیم زمان داد. البته فاصله استقلال با صدر جدول زیاد است و این تیم برای قرار گرفتن در كورس باید از این هفته حداكثر امتیازات را جمع كند.این فاصله نگران كننده به نظر می رسد.

 

- برخی معتقدند شانس پرسپولیس و سپاهان برای رسیدن به قهرمانی بیشتر است، نظر شما چیست؟

به هر حال آنها نتایج خوبی گرفته‌اند و با فراز و نشیب كم، پیش می‌روند ولی نباید از كنار نام استقلال عبور كرد، در ضمن صباباتری و سایپا هم مدعی هستند. البته پس از 7 بازی، شرایط پرسپولیس و سپاهان بهتر است. جا دارد صعود سپاهان به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به آقای ساكت، بازیكنان و كادرفنی این تیم تبریك بگویم.

 

- بازی سپاهان و الوحده را چطور می‌بینید؟

سپاهان باید بازی با كاوازاكی را فراموش كند تا بازیكنان دچار غرور نشوند، البته معتقدم لوكا بوناچیچ كارش را خوب بلد است.

UserName