• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1200
 • دوشنبه 1386/7/9
 • تاريخ :

خداحافظ حمید پا طلایی

خداحافظ حمید پا طلایی

پیكر مرحوم "حمید شیرزادگان"، مرد پا طلایی فوتبال ایران صبح دیروز در میان استقبال پرشور مردم و جامعه‌ی ورزش تشییع شد.

پیكر مرحوم حمید شیرزادگان پیشكسوت فوتبال ایران و تیم فوتبال پرسپولیس، ساعت 9 صبح امروز در میان حضور گسترده‌ی علاقه‌مندان، بازیكنان، مربیان و پیشكسوتان فوتبال در ورزشگاه شهید شیرودی تشییع شد.

علاقه‌مندانی كه از مدت‌ها قبل در مقابل درب ورزشگاه شیرودی حاضر شده بودند از ساعت 9 صبح و پس از تلاوت آیاتی از قرآن كریم و سخنرانی چند تن از پیشكسوتان فوتبال پیكر آن مرحوم را تشییع كردند.

خداحافظ حمید پا طلایی

در این مراسم پیكر مرحوم شیرزادگان بر روی دست علاقه‌مندان و حاضرین به دور زمین چمن ورزشگاه شیرودی تشییع شد تا علاقه‌مندان به این بازیكن بزرگ و نامی فوتبال ایران آخرین وداع خود را با این مرحوم انجام دهند.

همچنین در این مراسم كه در حضور اقشار مختلف مردم از جمله بازیكنان، مربیان و پیشكسوتان فوتبال و مسوولان ورزش كشور برگزار شد، مهندس علی آبادی رییس سازمان تربیت بدنی نیز دقایقی برای حاضرین سخن گفت.

علی آبادی با عرض تسلیت درگذشت مرحوم شیرزادگان به جامعه‌ی ورزش كشور برای آن مرحوم از خداوند متعال محشور شدن با ائمه اطهار را آرزو كرد.

رییس سازمان تربیت بدنی اظهار كرد: تمام كسانی كه با مرحوم شیرزادگان هم بازی بوده و او را به یاد دارند، امروز عزادار وی هستند. نزدیكان و هم بازی‌های او می‌دانند كه شیرزادگان نه درورزش بلكه در زندگی یك اسطوره و مرد اخلاق بود. اكنون كه او از میان ما رفته تمام جامعه‌ی ورزش عزادار شده است.

وی افزود: باید از این مسایل درس بگیریم. جامعه‌ی ورزش باید قدر یكدیگر را بیشتر دانسته و تا زنده هستیم در كنار هم باشیم. رفتن حق است و امیدوارم كه مرحوم شیرزادگان با ائمه اطهار (ع) محشور شود.

علی آبادی در پایان سخنانش از تمام كسانی كه در این مراسم حضور داشتند، تشكر و قدردانی كرد.

خداحافظ حمید پا طلایی

پیكر مرحوم شیرزادگان در حالی در ورزشگاه شهید شیرودی تشییع شد كه حضور اقشار مختلف جامعه‌ی فوتبال در این مراسم بسیار چشمگیر و جالب توجه بود. از پیشكسوتان و بازیكنان سال‌های دور پرسپولیس و تیم ملی گرفته تا بازیكنان جوان و حتی مسوولان ورزش و روسای چند فدراسیون ورزشی كه ارتباطی با فوتبال ندارند در این مراسم شركت كرده بودند. حضور نام‌های چون علی پروین، همایون بهزادی، ناصر ابراهیمی، فریدون معینی، ابراهیم آشتیانی، محمد پنجعلی، اصغر شرفی، در این مراسم در كنار نام‌های جوان‌تری مانند بهشاد یاورزاده، كریم باقری، افشین پیروانی بسیار جالب توجه بود.

مربیانی همچون اصغر شرفی، بیژن ذوالفقار نسب، حمید استیلی، مجید جلالی، محمد حسن ضیایی نیز در این مراسم حضور داشتند.

خداحافظ حمید پا طلایی

مسوولان ورزش نیز با حضور خود در ورزشگاه شیرودی با این پیشكسوت بزرگ وداع كردند. علی كفاشیان، رضا مشحون رییس فدراسیون بسكتبال، بهرام افشارزاده رییس فدراسیون وزنه‌برداری از جمله این افراد بودند اما، این دایره چندان محدود به ورزشكاران نبود، علاوه بر حضور فراوان ورزشكاران شاهد حضور چشمگیر مردم و علاقه‌مندان به فوتبال و حتی چهره‌های سینمایی مانند سعید راد نیز در این مراسم بودیم.

خداحافظ حمید پا طلایی

از میان استقلالی‌ها نیز حضور امیر قلعه‌نویی در میان مراسم و در كنار علی پروین نشان از محبوبیت بالای شیرزادگان در میان تمام اهالی فوتبال داشت.

محمد حسن انصاری فرد، دكتر زادمهر، هادی مرزبان، مهدی مناجاتی و حسین فركی، حبیب كاشانی، پرویز ابوطالب از جمله حاضران در این مراسم بودند.

پس از پایان مراسم علاقه‌مندان و پیشكسوتان فوتبال توسط چند دستگاه اتوبوس كه در مقابل ورزشگاه شیرودی قرار داشت برای انجام مراسم خاكسپاری رهسپار بهشت زهرا شدند تا پیكر حمید شیرزادگان را به خاك بسپارند.

خداحافظ حمید پا طلایی

 

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName