• تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1386/07/03
  • تاريخ :

 

گزارش روز دوازدهم نمایشگاه قرآن

گزارش روز دوازدهم نمایشگاه قرآن

با گذشت تنها دو روز از بازگشایی مدارس ، نمایشگاه قرآن با استقبال خوبی از سوی دانش آموزان مواجه شده است.

به گزارش تبیان با حضور دانش آموزان در نما یشگاه قرآن تعداد بازدید کنندگان از آن روز به روز افزایش می یابد و این پیش بینی می شود که طی روز های گذشته جمعیت زیاد تری نسبت به روز های گذشته از نمایشگاه بازدید کنند.

گزارش روز دوازدهم نمایشگاه قرآن

غرفه تبیان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم همچنان با استقبال بازدید کنندگان و کاربران به کار خود ادامه می دهد.بخش عضو گیری تبیان گواه این ادعا است که هر روز تعداد بیشتری برای عضویت در موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان اظهار تمایل نشان می دهند.به طوریکه در دوازدهمین روز از نمایشگاه قرآن کریم حدود 108 نفر به عضویت خانواده تبیان در آمدند.

نرم افزار مشکات 2 به شکل چشم گیری مورد توجه بازدید کنندگان و کاربران قرار گرفته است و تقاضا برای خرید این نرم افزار در نوع خود قابل توجه است.

گزارش روز دوازدهم نمایشگاه قرآن  گزارش روز دوازدهم نمایشگاه قرآن

گفتنی است روز گذشته مهندس مجردی عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان در محل پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور پیدا کرد و از غرفه تبیان بازدید به عمل آورد.

لازم به ذکر است که امروز و در سیزدهین روز نمایشگاه قرآن ، امیر حسین مدرس و رضا مهدوی جهت گردهمایی موسیقی اسلامی بعد از افطار در غرفه تبیان حضور خواهند داشت.

این گردهمایی به همت انجمن های تخصصی موسسه تبیان برگزار خواهد شد.

 

روابط عمومی موسسه تبیان

 

UserName