• تعداد بازديد :
  • شنبه 1386/06/31
  • تاريخ :

حضور چهره های شناخته شده در هشتمین روز نمایشگاه قرآن

حضور چهره ها در روز هشتم

پازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در هشتمین روز برپایی خود با جمعیت زیادتری برای بازدید نسبت به روزهای گذشته مواجه بود. به طوریکه چندین تن از چهره های شناخته شده هم در نمایشگاه قرآن کریم حضور یافتند و از آن بازدید کردند.

حضور چهره ها در روز هشتم  حضور چهره ها در روز هشتم

 دکتر طالب پور، رییس هیئت مدیره موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان، امیررضا خادم نماینده مجلس شورای اسلامی، مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون و خانم ابراهیمی رییس سازمان بازسازی عتبات عالیات از جمله افراد شناخته شده ای بودند که روز پنجشنبه در غرفه تبیان حاضر شدند و ضمن بازدید از محصولات ارائه شده توسط موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان به بحث در رابطه با موضوعات مختلف پرداختند.

حضور چهره ها در روز هشتم

نشستی با حضور سرکار خانم ابراهیمی در بخش انجمن های تخصصی برگزار شد که در این گردهمایی پیرامون مباحث زنان در قرآن، نقش زن در خانواده، نقش مادر در تربیت قرآنی فرزندان، زنان موفق و...  بحث شد.

حضور چهره ها در روز هشتم

امیررضا خادم هم در ساعات پایانی در نمایشگاه حاضر شد و ضمن بازدید از آخرین اخبار سایت و محصولات تبیان غرفه تبیان را جذاب عنوان کرد.

از دیگر نکات قابل توجه هشتمین روز پانزدهمین نمایشگاه بین المللی را می توان حضور پرشور انجمن های تخصصی تبیان عنوان کرد. هم چنین استقبال زیادی از بخش عضوگیری تبیان به عمل آمده است و هر روز نسبت به روز گذشته افراد بیشتری برای عضویت در تبیان ابراز تمایل می کنند.

حضور چهره ها در روز هشتم

غرفه موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان از روز پنج شنبه صندوق قرعه کشی خود را راه اندازی کرد که خریداران نرم افزار با حداقل 50000 ریال می توانند در قرعه کشی شرکت نمایند. بازدید کنندگان از این پس می توانند با خرید محصولات تبیان فرم شرکت در قرعه کشی را دریافت کنند و از جوایز ارزشمند آن بهره ببرند.

حضور چهره ها در روز هشتم

 گفتنی است با اضافه شدن یکی از همکاران تبیان  قم از این پس بخش حوزه علمیه  در نمایشگاه قرآن می تواند به سوالات بازدید کنندگان و کاربران گرامی پاسخ دهد.

هشتمین روز نمایشگاه قرآن کریم به دلیل استقبال زیاد مردم تا ساعت 11 شب تمدید شد.

 

روابط عمومی موسسه تبیان

 

UserName