• تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1386/06/25
  • تاريخ :

روز  سکوت نمایشگاه قرآن (روز سوم)

روز سکوت نمایشگاه قرآن (روز سوم)

دیروز پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم روز آرام و به دور از هیا هو را پشت سر گذاشت. پیش بینی می شود روزهای آتی با حضور علاقه مندان و بازدید کنندگان، نمایشگاه قرآن از طراوت بیشتری بر خوردار شود. البته باید به این نکته اشاره کرد که بعضی بر این باور هستند که نمایشگاه قرآن کریم از روز پنجم ماه مبارک رمضان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. شاید عدم اطلاع رسانی مناسب از سوی مسئولین برگزار کننده   تا حد زیادی علاقه مندان را از آغاز به کار نمایشگاه قرآن بی خبر گذاشته باشد.دیگر اینکه نا هماهنگی برای تردد غرفه داران از درب های اصلی و نیز بسته بودن درب های ورودی از چهار طرف مصلی تا حدی غرفه داران و بازدید کنندگان را با مشکل مواجه ساخته است. همچنین گرمای بیش از حد و غیر قابل تحمل سالن ها و نداشتن تهویه مناسب از یک طرف و عدم آماده سازی اینترنت سالن از سوی دیگر از مشکلاتی بود که در سومین روز پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به چشم می خورد.

روز سکوت نمایشگاه قرآن (روز سوم)

 با تمامی این تفاسیر همکاران بخش شبکه موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان توانستند به صورتWIRELESS اینترنت را به غرفه تبیان بیاورند . هر چند با تمام تلاشی که صورت گرفته بود هر از چند گاهی اینتر نت قطع و وصل می شد. 

روز سکوت نمایشگاه قرآن (روز سوم)

گفتنی است که محصولات نرم افزاری تبیان ، علیرغم جمعیت کم بازدید کنندگان، همچنان پر طرف دار بود و می توان از پر فروش ترین نرم افزار های دیروز به نگین هستی اشاره کرد.

 

روابط عمومی موسسه تبیان

UserName