• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1386/06/21
  • تاريخ :

آندو جانشین نکونام!

آندو جانشین نکونام!

پس از پیشنهاد تیم‌های نیوكاسل و بیرمنگام، اوساسونا اسپانیا جدیدترین مشتری آندرانیك تیموریان است، با این حال بازیكن ایرانی بولتون نمی‌خواهد كه حضورش در فوتبال انگلستان تنها به یك فصل محدود شود.

بازیكن ایرانی بولتون انگلستان اظهار كرد: باشگاه اوساسونا از طریق یكی از رابطان خود با من تماس گرفت و درباره‌ی وضعیتم پرس و جو كرد. من هم در پاسخ به آنها گفتم كه تا یك سال دیگر با بولتون قرارداد دارم اما، آنها در جواب گفتند كه اگر من بخواهم می‌توانند مذاكرات خود را با باشگاه برای جذبم آغاز كنند.

تیموریان افزود: می‌دانم كه لیگ اسپانیا یكی از برترین لیگ‌های دنیاست و اوساسونا هم یكی از تیم‌هایی است كه در سال قبل جز بهترین‌های لالیگا بوده است. من هم همیشه دوست داشته‌ام روزی در اسپانیا بازی كنم.

وی در پاسخ به این سوال كه اگر به اسپانیا بروی باید جانشین نكونام شوی گفت: نكونام از بزرگ‌ترین بازیكنان ایران بوده و متاسفانه آسیب دیدگی او باعث شد كه در بهترین شرایط از حضور در میادین محروم شود. نكونام پیش از مصدومیتش بهترین نمایش‌ها را برای تیم ملی و اوساسونا انجام داد و حتی در دو بازی تیم ملی در جام ملت‌ها به عنوان بهترین بازیكن زمین انتخاب شد. من از مصدومیت نكونام بسیار ناراحت شدم. با این حال بعید می‌دانم كه به اوساسونا بروم، چون ترجیح می‌دهم كه فعلا در انگلیس بمانم، هر چند كه اوساسونا هم تیم بسیار خوبی است.

وی درباره‌ی آخرین وضعیت خود گفت: پس از بازگشت از جام ملت‌های آسیا تمرینات خود را در بولتون آغاز كردم اما، به دلیل این كه دو ماه در تمرینات آماده‌سازی تیم نبودم و در تورنمنت ژاپن هم غایب بودم، نتوانستم در هفته‌های ابتدایی در تركیب تیم حضور داشته باشم. تنها در هفته سوم به عنوان هافبك راست در دیدار با پورتسموث حضور داشتم و فكر می‌كنم كه بازی خوبی را هم انجام دادم و پس از یك نیمه جای خودم را به یك بازیكن دیگر دادم.

آندو جانشین نکونام!

وی افزود: از آن بازی به بعد تنها یك بار جز شانزده بازیكن بودم و تا هفته ششم جایی در تركیب بولتون نداشتم. با این حال این مساله باعث نشده كه انگیزه‌ام كم شود چرا كه سرمربی تیم به من اعتقاد دارد و گفته كه منتظر بازگشت پرقدرتم است.

آندو در پاسخ به این سوال كه فكر می‌كنی چرا در تركیب تیم جایی نداری، گفت:« هر بازیكنی كه به انگلیس می‌آید زمان زیادی نیاز دارد تا خودش را با شرایط وفق بدهد اما، این زمان برای من به كمترین میزان رسید و توانستم سال گذشته به شرایط با ثباتی برسم اما، از ابتدای فصل امسال فكر می‌كنم به دلیل این كه قراردادم رو به پایان است نتوانسته‌ام چندان برای تیم بازی كنم. بر اساس قراردادم می‌توانم ژانویه از بولتون جدا شوم. چند پیشنهاد خوب هم از انگلستان دارم اما، دوست دارم كه به مبارزه‌ام ادامه بدهم. با این وجود قرار است پنجشنبه یا شنبه جلسه‌ای با باشگاه داشته باشم. اگر شرایط مالی بولتون خوب باشد، قراردادم را تمدید می‌كنم، در غیر این صورت پیشنهادهای دیگر تیم‌ها را بررسی می‌كنم.»

تیموریان درباره‌ی آخرین گفت‌وگوی خود با "سمی لی" سرمربی بولتون گفت:« او به من گفت كه به قدری به من اطمینان دارد كه حاضر است در همه پست‌ها اعم از دفاع راست، هافبك راست و ... به من بازی بدهد اما این كه چرا تا كنون این اتفاق نیفتاده را نمی‌دانم. با این وجود به تلاشم برای قرار گرفتن در تركیب تیم ادامه می‌دهم.»

مطالب مرتبط :

تیموریان: از آرسنال پیشنهاد دارم 

آندو، رکورد باقری را شکست

UserName