• تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1386/06/20
  • تاريخ :

مراسم اختتامیه مسابقات سراسری تیر اندازی کارکنان ناجا در مشهد

مسابقات سراسری تیر اندازی کارکنان ناجا در مشهد

مراسم اختتامیه مسابقات سراسری تیر اندازی کارکنان ناجا گرامیداشت 17 شهریور در مورخه 17/6/86 با حضور سردار عصار معاونت محترم آموزش ناجا و سردار رفیعی نیا فرمانده محترم دانشگاه علوم انتظامی و ریاست عقیدتی سیاسی مرکز آموزش ثامن الائمه وجمعی از مسئولین انتظامی با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید آغاز شد.

سپس سرهنگ کوچک زاده گزارشی از برگزاری مسابقات ارائه نمود و در ادامه سردار عصار تلاش وجدیت کلیه کارکنان ناجا و حضور محکم واستوار آنها رادر مسابقات ورزشی بخصوص تیر اندازی مورد تاکید قرار داد واظهار داشتند ناجا باید آنچه را که شایسته است در عرصه تمامی مسابقات ورزشی به جایگاه واقعی خود دست یابد.

در همین راستا سردار رفیعی نیا ریاست محترم تیراندازی و فرمانده دانشگاه علوم انتظامی طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا 17 شهریور با تاکید بر پتانسیل نیروی انتظامی و نیز حمایت های سردار فرماندهی محترم ناجا در خصوص قهرمان پروری خواستار ادامه این مهم وتلاش روز افزون شدند .

مسابقات سراسری تیر اندازی کارکنان ناجا در مشهد

در خاتمه این مراسم احکام ومدالها به تیم های برتر اهدا گردید و لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات 17 تیم از نواحی و یگانهای مختلف ناجا به استعداد 140 نفر در 5 رشته با هم به رقابت پرداختند که در مجموع 5 رشته تیم دانشگاه علوم انتظامی با 3751  امتیاز رتبه اول- سازمان حفاظت اطلاعات ناجا با 3736 امتیاز دوم ومرکز آموزش تخصصی ثامن الائمه (ع) ناجا با 3380 امتیاز  مقام سوم را بدست آوردند.

 

روابط عمومی دفتر تبیان مشهد

 

UserName