• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1386/06/19
  • تاريخ :

به مدت یك روز در تهران برگزار شد:

كارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات كل تبلیغات اسلامی استانها

منبع: سایت سازمان تبلیغات اسلامی

كارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات كل تبلیغات اسلامی استانها جهت آشنایی با نرم افزار جدید ارسال خبر، به مدت یك روز در تهران برگزار شد.

کارگاه اموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات کل تبلیغات اسلامی استان ها

به گزارش روابط‌عمومی تبیان: در ابتدای این مراسم که در سالن اداره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی مرکز برگزار شد، ناصر قاسمی مدیركل دفتر ریاست و روابط عمومی طی سخنانی ضمن تقدیر و تشكر از روابط عمومی ادارات کل تبلیغات اسلامی استان ها به جهت ارسال اخبار و اطلاعات به روابط عمومی مركز عنوان كرد: فعالیت استانها در خصوص ارسال اخبار بسیار ستودنی است زیرا با درج این اخبار در سایت ido به تعبیر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تمامی رسانه ها می توانند با مراجعه به این سایت از اخبار و اطلاعاتی مربوط به سازمان كه در هر نقطه ای از ایران اتفاق می افتد با خبر شده و آن را پوشش خبری دهند.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی نرم افزار جدید خبر این امر را بسیار مهم خواند و ابراز امیدواری كرد كه همه استانها با یادگیری این نرم افزار جدید هم از لحاظ كمی و هم كیفی سیر صعودی داشته باشند.

در ادامه این مراسم علیرضا قرایی دبیر نشریات روابط عمومی و مسئول اجرایی سایت ido طراحی نرم افزار جدید خبری در روابط عمومی را گامی نو به سوی پیشرفت خبری در سازمان عنوان كرد و افزود: یكی از اهداف راه اندازی این نرم افزار مشاركت بیش از پیش روابط عمومی های ادارات كل تبلیغات اسلامی استانها در خصوص ارسال اخبار است.

وی تصریح كرد: با راه اندازی این نرم افزار خبری از این پس خود استانها اخبار مربوط به استان خود را وارد سایت می كنند كه البته تایید نهایی برعهده روابط عمومی مركز است.

قرایی در ادامه عنوان كرد: با راه اندازی این نرم افزار اخبار رخداد نیز تغییر كرده و استانها موظف هستند هر ماه تعداد محدودی از اخبار مهم آن استان را كه از اهمیت زیادی برخوردار است برای روابط عمومی مركز ارسال كرده تا هر ماه در نشریه رخداد درج شود.

بنابر این گزارش سپس در ادامه علیرضا نصرالله زاده مسئول فنی سایت طی كارگاهی آموزشی مراحل كار با این نرم افزار خبری را برای كارشناسان روابط عمومی استانها تشریح كرد.

گفتنی است: در كلاس بعدازظهر نیز كارگاه تهیه و تنظیم اخبار توسط محمد عبدالهادی مسئول واحد خبر اداره روابط عمومی برای مسئولین روابط عمومی استانها برگزار شد.

 

روابط عمومی موسسه تبیان

 

UserName