• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1386/06/11
  • تاريخ :

نوازی: از نیمکت نشینی ناراحتم

نوازی: از نیمکت نشینی ناراحتم

هرچند محمد نوازی در 2 بازی سه پاس گل داد ولی حجازی با این استدلال كه او در كارهای دفاعی ضعف دارد، نوازی را مقابل مس كرمان نیمكت‌نشین كرد. البته هافبك استقلال نظر دیگری دارد، او به فوتبال ایران می‌گوید: «اینكه می‌گویند در برگشت‌ها مشكل دارم را به هیچ عنوان قبول نمی‌كنم و برای این حرفم دلیل دارم.»

 

- پس از بازی با ملوان، حجازی در مصاحبه‌ای گفت كه نوازی در برگشت‌ها مشكل دارد و این موضوع باعث شد كه مقابل مس كرمان بازی نكنی؟

اگر نظر ناصرخان این است كه در برگشت‌ها مشكل دارم، بهتر است كه پست مرا عوض كند. قرار نیست به خاطر این موضوع نیمكت‌نشین شوم، در این شرایط اگر به من بازی نرسد، بهتر است كه از فوتبال خداحافظی كنم.

 

- مثل اینكه از نیمكت‌نشینی خیلی ناراحت هستی؟

هر فوتبالیستی از نیمكت‌نشینی ناراحت می‌شود ولی من به نظر حجازی احترام می‌گذارم و تلاش می‌كنم تا ایده‌های او را در زمین پیاده كنم. خیلی‌ها می‌گویند كه من پسر حجازی هستم ولی ناصرخان نشان داد كه این مسائل را در نظر نمی‌گیرد و آنهایی كه می‌گویند نوازی به دلیل رابطه خوب با حجازی در تركیب ثابت قرار می‌گیرد، بهتر است كه ساكت باشند.

- در چه پستی می‌توانی راحت‌تر بازی كنی؟

در پیستون یا هافبك راست مشكل خاصی ندارم ولی اگر حجازی معتقد است كه در برگشت‌ها ضعف دارم، بهتر است كه پستم را عوض كند.

 

- تو معتقدی كه در كارهای دفاعی ضعف نداری؟

خیر، من در این مورد ضعفی ندارم. شرایط بازی چنین مسائلی را ایجاد می‌كند. چرا هیچكس پاس گل‌های مرا نمی‌بیند؟

 

- ولی حجازی بعد از بازی با ملوان از عملكرد تو انتقاد كرد.

بهتر است در این مورد به طور كامل توضیح بدهم. كار من به عنوان پیستون، رفت و برگشت در كنار خط طولی است ولی وقتی توپ‌های ارسالی من به سرعت تبدیل به ضدحمله می‌شود امكان بازگشت سریع وجود ندارد. تیم حریف با یك ضربه از زمین خودش توپ را به فضای پشت سر من می‌اندازد و در این شرایط موشك نیستم كه با سرعت برگردم.

نوازی: از نیمکت نشینی ناراحتم

- در این یك هفته خیلی‌ها از تو انتقاد كردند، این موضوع باعث نمی‌شود كه از لحاظ روحی دچار مشكل شوی؟

متأسفانه بعضی‌ها شیطنت می‌كنند و نمی‌دانم چه هیزم تری به آنها فروخته‌ام كه از من بد می‌نویسند. در جام ملت‌ها مدافعان تیم‌ملی 50 بار اشتباه كردند ولی هیچ كس حرفی نزد، فقط كافی است یك بار ضعیف بازی كنم تا همه از من انتقاد كنند.

- اگر مقابل مس كرمان بازی می‌كردی، می‌توانستی مانع شكست استقلال شوی؟

همیشه نهایت سعی و تلاشم را انجام می‌دهم ولی این تصمیم حجازی بود و به عقاید او احترام می‌گذارم. به طور حتم این شرایط ماندگار نخواهد بود و باز هم در تركیب ثابت قرار خواهم گرفت. باز هم می‌گویم این حرف را قبول ندارم كه نوازی در برگشت‌ها مشكل دارد چون كارشناسان در زمین نیستند و با نداشتن اطلاعات كافی این حرف‌ها را می‌زنند.

 

- چرا استقلال مقابل مس متوقف شد؟

باز هم بدشانسی آوردیم و فرصت‌های زیادی را از دست دادیم، در ضمن شوت میثم منیعی هم گل شد ولی داور مسابقه جایگیری مناسبی نداشت و گل سالم ما مردود اعلام شد.

 

- برخی‌ها معتقدند كه شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر از استقلال است، نظر تو چیست؟

هنوز سه هفته از مسابقات را پشت سر گذاشته‌ایم و از حالا نمی‌توان در این مورد پیش بینی كرد. تیم ما بازیكنان بسیار خوبی دارد و مطمئن باشید در آینده شرایط تغییر خواهد كرد.

عکس ها : مهدی سیگاری

 

UserName