• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1386/05/30
  • تاريخ :

پروین:پرسپولیس متعلق به من است

علی پروین اسطوره پرسپولیس

بازیكن، سرمربی و اسطوره اسبق پرسپولیس و مدیر فنی تیم فوتبال استیل آذین عزم خود را برای حضور پرقدرت تیمش در دسته اول و صعود آن به لیگ برتر جزم كرده و از اكنون در حال پیش‌بینی شرایط بازی‌های استیل آذین برای انجام این مهم است.

وی در گفتگو با ایپنا به مواردی اشاره كرد كه در لیگ دسته اول عین حقیقت بود.

 

گویا قصد جذب یاورزاده را دارید و حتی این بازیكن در تمرینات استیل آذین هم حاضر شده است.

بله، اگر شرایط پیوستن او محقق شود ما هم حرفی نداریم و از یاورزاده استقبال می‌كنیم.

 

اما مثل اینكه یاورزده مشكل رضایتنامه دارد.

 بله، اما ما قبلا هم گفته‌ایم كاری به این مسائل نداریم و بازیكن خود باید مشكل رضایتنامه‌اش را برطرف كند چون پولی بابت رضایتنامه نمی‌دهیم.

 

معمولا تیم‌هایی كه ستاره‌های زیادی جذب می‌كنند در نتیجه‌گیری به مشكل برمی‌خورند، فكر نمی‌كنید استیل آذین در لیگ دسته اول با این مشكل روبه‌رو شود؟

اعتقاد دارم كه ستاره از دل تیم بیرون می‌آید و هرگز نمی‌توان همه نفرات را به واسطه سابقه ستاره نامید كه امیدوارم بتوانم ستاره‌های خوبی را معرفی كنیم.

 

پس مشكلی برای صعود به لیگ برتر نمی‌بینید ؟

مشكل كه خیر، اما فدراسیون نباید امسال اشتباهات مكرر سال‌های قبل را تكرار كند بلكه باید به سرگروه‌های دو گروه مجوز حضور مستقیم در لیگ برتر را بدهد چرا كه در غیر این صورت در حق تیمی كه با سختی صدرنشینی را به خود اختصاص داده ظلم شده است و ما نیز به دنبال کسب این سهمیه  خواهیم بود.

 

 بازی‌های استیل آذین كجا برگزار خواهد شد؟

طی توافقات صورت گرفته در استادیوم شهید دستگردی به میدان خواهیم رفت ضمن اینكه شخصا در تمامی این دیدارها حضور خواهم یافت.

 

سفرهای خارجی استیل آذین یك به یك لغو می‌شود علت این موضوع چیست؟

 اتفاقات ناخواسته، به طور مثال در حال حاضر شدیدا برای تهیه بلیط هواپیما به سوریه به مشكل برخورد كرده‌ایم و با اینكه به چندین آژانس هواپیمایی نیز سپرده‌ایم هنوز موفق به كسب بلیط نشده‌ایم. اما شك نكنید كه سفرهای اروپایی استیل آذین با جابه‌جایی زمان انجام خواهد شد.

 

از تیم‌های پایه‌ای استیل آذین چه خبر؟

مسئولیت این تیم‌ها را به برادرم مجید سپرده‌ام و قصد داریم با سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مناسب كاری كنیم كه استیل آذین در آینده نیازی به آوردن بازیكن از دیگر باشگاه‌ها نداشته باشد.

 

آكادمی و حضور مهاجرانی به كجا انجامید؟

زمینی در نزدیكی بزرگراه همت خریداری خواهیم كرد و مهاجرانی پس از احداث تجهیزات و امكانات اولیه كار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد كرد.

مدیر عامل پرسپولیس در کنار علی پروین

مدیرعامل پرسپولیس در مصاحبه‌های خود اعلام كرده كه از حضور پروین استقبال می‌كنیم، آیا اتفاق جدیدی در حال رخ دادن است؟

خیر، كاشانی به من لطف دارد و ما از دوستان قدیمی هستیم اما بدانید كه پرسپولیس متعلق به من ودیگرپیشکسوتان این باشگاه است كه سال‌ها برای آن زحمت كشیده‌ایم و آن را خانه خود می‌دانیم.

 

هفته اول پرسپولیس را چه طور دیدید؟

پرسپولیس خوب بازی كرد و بردی به دست آورد كه فكر می‌كنم اكنون نسبت به سایر تیم‌ها یك پله بالاتر قرار گرفته است كه امیدوارم در ادامه بهتر هم ظاهر شود.

 

به نظر می‌رسد رفته رفته با كنار رفتن قلعه‌نوعی از تیم ملی، وی از صحنه فوتبال محو شده و یا حداقل آن اعتبار گذشته خود را از دست بدهد، نظر شما چیست؟

انشاء الله كه این اتفاق رخ نخواهد داد .من  قلعه‌نوعی را دوست دارم و همین الآن هم هركجا كه در تیم من صلاح بداند می‌تواند به فعالیت مشغول شود و هیچ‌گونه مشكلی هم وجود ندارد.

ژنرال و سلطان سرخ آبی در کنار هم

مطالب مرتبط :

پروین: بخت نخست قهرمانی هستیم

UserName