• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1386/05/27
  • تاريخ :

اولین سخنرانی رسمی مدیرعامل جدید موسسه تبیان

 

اولین سخنرانی رسمی مدیرعامل جدید موسسه تبیان

به مناسبت مبعث رسول اکرم و به منظور تقدیر و تشکر داخلی از زحمات مدیرعامل سابق تبیان و در اولین جلسه عمومی که در روز یکشنبه مورخ 21/5/1386 از ساعت 14 الی16 در محل سالن اجتماعات موسسه برگزار گردید ، آقای مهندس فرخ مدیرعامل موسسه ، مدیران و کارکنان ساختمان مرکزی و سه دفتر فعال در شهرستانها (مشهد ، اصفهان و قم) حضور داشتند.

 

اولین سخنرانی رسمی مدیرعامل جدید موسسه تبیان

در ابتدای مراسم آیاتی چند از کلام ا... مجید تلاوت گردید و سپس مجری برنامه ضمن خیر مقدم به همکاران و میهمانان و تبریک مبعث پیامبر اسلام به اعلام برنامه پرداخت. در ادامه حجت الاسلام و المسلمین فتحی به اجرای مولودی خوانی پرداخت و پس از اجرای مراسم مولودی خوانی ، حجت الاسلام و المسلمین فلاح (مدیرکل امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی) در ابتدای سخنان خود از آقای دکتر طالب پور به خاطر زحماتی که در مدت مدیریت موسسه تبیان متحمل شدند و همچنین از آقای مهندس فرخ که این مسئولیت را تقبل کردند تقدیر و تشکر نمودند و برای آنان آرزوی موفقیت کردند.

حجت الاسلام فلاح در ادامه به ویژگیهای منحصر به فرد پیامبر بخصوص در زمینه های اخلاقی و انسانی ایشان اشاره کردند و از تمام مومنین خواستند تا این انسان والا مقام را الگوی خود در زندگی قرار دهند.

 

اولین سخنرانی رسمی مدیرعامل جدید موسسه تبیان

در ادامه این مراسم آقای مهندس فرخ مدیرعامل موسسه ضمن تبریک به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) ، به جنگ رسانه ای که دشمنان بر علیه اسلام و مسلمین به راه انداخته اند اشاره کرد و مقابله با این تهاجمات را وظیفه ملی ، دینی و اسلامی تمامی ایرانیان دانست.

ایشان در ادامه بیان کرد که نقاط قوت دشمنان اسلام قدرت رسانه ای آنها است که در دنیا دارای نفود و سلطه زیادی هستند و در مقابل نیز نقاط قوت مسلمانان را مکتب ، دین و بنای آیین اسلام دانست و خواستار پیگیری از دستورات قرآن برای مقابله با آنها شد.

 

اولین سخنرانی رسمی مدیرعامل جدید موسسه تبیان

آقای مهندس فرخ رسالت پیامبر اسلام را نجات تمامی انسانهای دنیا از گمراهی دانست و اجرای آن را جز با پیروی از دستورات قرآن عملی ندانست.

سپس ایشان به رسالت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان اشاره نمود و بیان کرد که از آنجایی که موسسه تبیان یک موسسه فرهنگی است ، انشاء الله بتوانیم با تلاش و فعالیت بیشتر در جهت ناکار آمد کردن این تهاجمات فرهنگی گام برداریم.

 

اولین سخنرانی رسمی مدیرعامل جدید موسسه تبیان

مدیرعامل تبیان در ادامه از تمامی همکاران در موسسه تبیان خواست تا با کمک و همکاری بیشتر خود ، تبیان را به نقطه ای برسانند که بازدید روزانه کاربران از سایت و همچنین تعداد اعضاء به مرز یک میلیون نفر برسد.

در پایان آقای مهندس فرخ از زحمات آقای دکتر طالب پور مدیرعامل سابق تبیان و همچنین تلاشهایی که در زمان مدیریت ایشان صورت گرفت تشکر کرد و خواستار ادامه همکاری ایشان با موسسه شد.

 

اولین سخنرانی رسمی مدیرعامل جدید موسسه تبیان

در پایان این مراسم نیز  لوح یادبودی از سوی آقای مدیرعامل ، مدیران و کارکنان موسسه به آقای دکتر طالب پور اهداء گردید و همچنین هدیه ای نیز از سوی دفتر تبیان اصفهان به ایشان داده شد.

 

روابط عمومی موسسه تبیان

UserName