• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1386/05/15
  • تاريخ :

مدیران استقلال در باشگاه پرسپولیس

کاشانی و فتح الله زاده در کنار هم

علی فتح الله زاده ، مدیر عامل استقلال در پاسخ به حضور چند هفته قبل حبیب کاشانی در باشگاه استقلال ، ظهر دیروز میهمان همتای خود در باشگاه پرسپولیس بود .

در این بازدید هاشم ساعدی ، سخنگوی هیئت مدیره و اصغر حاجیلو ، سرپرست فتح الله زاده را همراهی کردند .

در این نشست صمیمانه در مرود اهداف دو باشگاه گفتگو شد .همچنین مدیران سرخابی ناهار را در فضایی صمیمانه در کنار یکدیگر صرف کردند .

آنچه در این نشست گذشت را در زیر مرور می کنیم

استقبال کاشانی از حضور فتح الله زاده در باشگاه پرسپولیس

حبیب کاشانی گفت:«ماجرای پیوستن مجتبی جباری به استقلال نمونه عملی تفاهم نامه غیر مکتوب میان باشگاه های بزرگ پرسپولیس و استقلال است.»

به گزارش ایسنا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از جلسه مشترک با علی فتح ا... زاده و سرپرست و سخنگوی باشگاه استقلال در محل باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت:«بین باشگاه های استقلال و پرسپولیس هیچ گاه تفاهم نامه مکتوبی نوشته نشده است اما، هر دو باشگاه به اصول اخلاقی که منبعث از دین ماست پایبند هستند. اصولی که خدشه پذیر نیست و کسی نمی تواند در آن دست ببرد.»

نشست صمیمانه مدیران سرخابی

کاشانی با اشاره به حضور مجتبی جباری و مدیربرنامه های وی در باشگاه پرسپولیس و مذاکره برای پیوستن به این باشگاه گفت:«ماجرای آقای جباری نمونه عملی تفاهم نامه غیرمکتوب میان باشگاه پرسپولیس و استقلال بود. جباری به همراه مدیربرنامه هایش پنج شنبه به دفتر من مراجعه کرد و صحبتی درباره وضعیت باشگاه آینده وی شد. در آن جلسه که دو ساعت به طول انجامید با او حرف زدم و گفتم که اولویت اول، باشگاه خودت است و از او خواستم به آقای فتح ا... زاده زنگ بزند و با او صحبت کند.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد :«شاید یک عده من را مورد انتقاد قرار دهند که اصول حرفه ای می طلبید بدون فوت وقت این بازیکن را جذب کنیم و به اصطلاح بمب بترکانیم اما، ما این بازیکن را ابتدا به باشگاه خودش هدایت کردیم و خوشبختانه در نهایت نیز سوء تفاهم ها میان او و مدیران باشگاه استقلال برطرف شد و این بازیکن به باشگاه سابق خود پیوست. رعایت اینچنینی اصول اخلاقی است که به بازیکن ها می آموزد خدای نکرده با این رفت و آمدها بازار گرمی نکرده و قیمت کاذب ایجاد نکنند. به نظر من این مصداق عملی تفاهم نامه غیرمکتوب برای ما است. »

نشست صمیمانه مدیران سرخابی

حبیب کاشانی همچنین درباره زمان پیوستن افشین قطبی به باشگاه پرسپولیس گفت:«وی قرارداد خود را امضا کرده و انشاء ا... تا پایان هفته وارد کشور می شود.»

وی در خصوص اقدامات آتی این باشگاه برای جذب بازیکن جدیدگفت:«ما هنوز برای جذب سه بازیکن دیگر جا داریم و با توجه به نیاز کادر فنی درصدد هستیم تا قبل از اتمام زمان فصل نقل و انتقالات، بازیكنان‌مان را جذب كنیم.»

دیدار فتح الله زاده با کاشانی

کاشانی در پاسخ به این سؤال که بعضی باشگاه ها برای فرار از مالیات، قراردادی پایین تر از میزان واقعی را در هیأت فوتبال ثبت می کنند و باشگاه پرسپولیس در این رابطه چگونه عمل می کند گفت:«ما نمی توانیم حق دولت را به بازیکنان ببخشیم. در این رابطه در تلاش هستیم با رایزنی با رییس جمهور و هماهنگی با وزارت دارایی بتوانیم مالیات بازیکنان را کم کنیم.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره میزان بدهی این باشگاه و اقدامات صورت گرفته از سوی مدیریت باشگاه برای پرداخت آنها گفت:«بر اساس حسابرسی که در مورد سال های 84 و 85 انجام داده ایم برای این دو سال 5 میلیارد و 900 میلیون تومان بدهی داریم.لازم است مجمع تشکیل و در این باره تصمیم گیری شود.»

حاجیلو و خوردبین سرپرست های سرخابی

مطالب مرتبط :

تفاهم نامه سرخابی

جباری در استقلال ماندنی شد

قطبی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شد

پیروزی استقلال با گلزنی بیاتی نیا و برهانی

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در جزیره کیش

UserName