• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • دوشنبه 1386/05/15
 • تاريخ :

تبریک مسئولین به بسکتبالیست ها 

پیام تبریك رییس جمهور به مناسبت قهرمانی تیم ملی بسكتبال

 

رییس جمهور در پیامی، قهرمانی تیم ملی بسكتبال ایران در جام ملت های آسیا را به ملت شریف ایران به ویژه جامعه ورزشی تبریك گفت.

متن كامل پیام دكتر محمود احمدی نژاد بدین شرح است:

تمجدید احمدی نژاد از بسکتبالیست های ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

قهرمانی افتخار آفرین جوانان برومند میهن اسلامیمان را در بیست و چهارمین دوره مسابقات بسكتبال جام ملت های آسیا كه یك بار دیگر پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران را در برابر دیدگان جهانیان به اهتزار در آورد، به همه ملت شریف ایران و جوانان عزیز و به ویژه بازیكنان ، مربیان و دست اندركاران تیم ملی بسكتبال كشورمان تبریك و تهنیت می گویم.

این پیروزی شیرین كه برای نخستین بار در تاریخ ورزش كشورمان به دست آمده یك بار دیگر همت والای جوانان این مرز و بوم را به رخ جهانیان كشید و شعار زیبای «می توانیم» را در گستره میهن اسلامی مان طنین انداز كرد.

مطمئنم با فضل و لطف الهی و در سایه تلاش و پایمردی ملت بزرگ ایران این پیروزی ها درعرصه های گوناگون به ظهور خواهد رسید.

محمود احمدی نژاد

حداد عادل رییس مجلس

رییس مجلس قهرمانی تیم ملی بسكتبال را تبریك گفت

در پی کسب مقام قهرمانی تیم ملی بسکتبال ایران در بیست و چهارمین دوره جام ملت های آسیا و کسب تنها سهمیه قاره آسیا در المپیک پکن پیام تبریکی از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

متن پیام دکتر غلامعلی حداد عادل بدین شرح است: ورزشکاران عزیز، پیروزی قدرتمندانه و هنرمندانه شما در مرحله نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا برابر تیم نیرومند لبنان که ایران را به شایستگی برای نخستین بار بر سکوی اول آسیا قرار داد همه ملت ایران را خوشحال کرد. این پیروزی را به شما تبریک می گویم و برای جمهوری اسلامی ایران در همه میدانها سرافرازی و سربلندی آرزو می کنم.

علی آبادی رییس سازمان تربیت بدنی این پیروزی را تبریک گفت

علی آبادی : این قهرمانی را به مردم ایران تبریك می گویم

رییس سازمان تربیت بدنی بعد از قهرمانی تیم ملی بسكتبال در جام ملتهای آسیا گفت: بسكتبالیست های ایرانی در جام ملتهای آسیا با لیاقت ، توانایی و بازیهای زیبا برای میهن افتخار كسب كرده و شایستگی خویش را به اثبات رساندند.

به گزارش سایت خبری سازمان ، مهندس علی آبادی در پایان دیدار نهایی بسكتبال جام ملتهای آسیا میان تیمهای ملی ایران و لبنان كه با قهرمانی تیم كشورمان به پایان رسید ، در گفت و گویی این موفقیت بزرگ را به مردم مسلمان و متعهد ایران تبریك گفت و افزود : من نیز مانند تمام مردم ایران از كسب این قهرمانی مشعوف و خشنود هستم . در بازیهای آسیایی دوحه به موفقیت های بسكتبال ایران ایمان داشتم و یقین داشتم كه ما در این رشته فراتر از آسیا قرار داریم و بسكتبالیست های ایرانی در جام ملتهای آسیا با لیاقت ، توانایی و بازیهای زیبا برای میهن افتخار كسب كرده و شایستگی خویش را به اثبات رساندند.

درخشش خیره کننده تیم ملی بسکتبال تمجید مسئولان را به همراه داشت

وی با ابراز امیدواری نسبت به توفیقات ورزش كشورمان در سایر رشته ها ، خاطر نشان كرد: با دست اندر كاران ورزش قرار گذاشته ایم كه ایران در میادین آسیایی و جهانی جایگاه والای خود را بیابد و با تلاش مضاعف مطمئنا شاهد موفقیت فرزندان ایران اسلامی در عرصه های بین المللی خواهیم بود.

مهندس علی آبادی در پایان گفت: سازمان تربیت بدنی به پاس این قهرمانی هدایایی در خورشان ملی پوشان بسكتبال به این عزیزان تقدیم خواهد كرد ، اگر چه معتقدیم كه ارزش كار بزرگ آنها با هیچ هدیه ای قابل سپاسگزاری نیست.

مطالب مرتبط :

بسکتبال ایران بر بام آسیا

UserName