• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 2321
 • شنبه 1382/8/24
 • تاريخ :

مصاحبه با بكهام (2)


* در حقيقت حالا تو يك خانه داري و ديگر در هتل اقامت نمي كني ، آيا اين مساله به تو

كمك مي كند بهتر در تيم حاضر باشي و تمركز بيشتري داشته باشي ؟- اميدوارم اينطور بشود . چرا كه پيدا كردن يك خانه مناسب هميشه مهمترين چيز براي زندگي شخصي و خانوادگي فرد است . من سه ماه را در هتل سپري كردم . جايي كه واقعاً دوست داشتني و جالب بود ، اما شما هميشه از بودن در خانه خود به همراه همسر و فرزندانت احساس راحتي بيشتري مي كني . اگر چه اقامت در هتل هم مرا از تمركز داشتن روي تيم و بازيها منع نكرد .

* آيا از پست و موقعيت جديدي كه در رئال داري لذت مي بري ؟

- خيلي خوشحال تر و راضي تر هستم . چرا كه اين تغيير وضعيت مرا بهتر كرده . بايد در اينجا اين نكته را يادآور بشوم كه داشتن چنين هم تيمي هاي خوبي به شما كمك مي كند كه احساس راحتي و آسايش و آرامش بيشتري بكنيد .

* عقيده ات را درباره كاسياس بگو .

- قبل از اينكه به مادريد بيايم ، مي دانستم كه او يكي از بهترين دروازه بانان جهان است ، اما الان صادقانه مي گويم ، من او را خارق العاده يافتم . او بسيار بهتر از چيزي است كه من تصور مي كردم . او عملكرد در خور توجه و شايسته اي در بازيهاي اخير داشته ... آنچه كه او در كارنامه اش ثبت كرده اين است : يك دروازه بان قدرتمند و هوشيار !

* از همه اينها گذشته كدام بازيكن در رئال بيشترين و بزرگترين تاثير را روي تو داشته است؟

- آنها همگي به قدري خوب هستند كه من نمي توانم از بين آنها يكي را انتخاب كنم اما مي توانم بگويم اين است كه من تحت تاثير شرايط و جو خوبي كه در باشگاه حاكم است قرار گرفته ام .

* آيا فكر مي كني به عنوان يك بازيكن با بازي در رئال مادريد پيشرفت مي كني ؟

- اميدوارم كه پيشرفت داشته باشم و هر روز بازيكني بهتر از روز قبل شوم . اين يكي از اهداف من است . مي خواهم در همه زمينه ها و همه موقعيت ها اين مساله را اثبات كنم ، اما شما در ميان يك قالب تاپ و ايده آل بازي مي كنيد ، امتيازات بيشتر و تلاش ها هم مضاعف مي شود . در كنار همه اينها ، ليگ اسپانيا به شما اين فرصت را مي دهد كه پيشرفت كنيد و فوتبال خود را بهبود ببخشيد .

* نظرت در مورد بازي با سويا چه بود ؟

- من در زمين بدون فكر كردن به رقيب و مسايل پيرامون آن قدم برمي دارم . به اين دليل كه همه تيم ها براي من جديد و تازه هستند . من فكر مي كنم اين يكي از دلايلي است كه از بازي در اينجا لذت مي برم. چرا كه اين شرايط ، هر بازي را به يك راز مبدل مي كند .

* هواداران پارتيزان بلگراد چه مشكلي با تو دارند ؟

- واقعاً نمي دانم . آنها از همان دقايق اوليه اي كه پا به ميدان گذاشتم سر و صدا كردند و مرا مسخره كردند .... اين چيزي است كه هر روز آن را احساس مي كنم . اما به عنوان يك حرفه اي ، شما بايد بدانيد كه مجبوريد با اين شرايط كنار بياييد. زمين بازي هم با ما خيلي خوب نبود ... اما خب همه چيز نسبتاً خوب تمام شد .

* گروهي عقيده دارند كه تو بايد ميان شوهاي مدل و فوتبال يكي را انتخاب كني ؟

- من يك فوتباليست هستم و به عبارت ديگر نمي دانم چرا بايد به كارم در يكي از بهترين تيم هاي جهان خاتمه بدهم هميشه عاشق فوتبال بوده ام و هميشه آنچه كه در خارج از زمين اتفاق مي افتد فقط مربوط به زندگي غير فوتبالي من است و محور اصلي زندگي ام نيست . گفته ها و اظهار نظرات بازيكنان ديگر مرا آزار نمي دهد .

* شايع شده بود كه بارسلونا سعي داشته تا با تو قرار داد ببندد و تو رئال مادريد را انتخاب كردي ، آيا مي داني كه نوكمپي ها مي توانند با تو همان كاري را بكنند كه با فيگو كرده اند ؟

- اگر اين كار را بكنند ، يعني من قصد ندارم راه و روشي را كه در ذهن دارم فقط به خاطر عكس العمل و رفتار آنها تغيير بدهم . ممكن است خوش آمدگويي خارق العاده و عجيب و غريبي داشته باشم ، اما هميشه با يك سري از اين رفتارها هنگامي كه در منچستر يونايتد و تيم ملي بوده ام دست و پنجه نرم كرده ام . هر فصل بازي رئال و بارسلونا جزو مهمترين بازيهاي اروپا و حتي دنيا بوده است ، قبل از اين هميشه بازي را از تلويزيون مي ديدم و حالا جزئي از كهكشان مادريد هستم .
بازیکنانی که تاریخ فوتبال مدیون هنر آنهاست+تصاویر (1)

بازیکنانی که تاریخ فوتبال مدیون هنر...

بازیکنانی که تاریخ فوتبال مدیون هنر آنهاست+تصاویر (1)
ستایش از اعجوبه‌ی برزیلی در شب برفی زوریخ!

ستایش از اعجوبه‌ی برزیلی در شب برفی...

ستایش از اعجوبه‌ی برزیلی در شب برفی زوریخ!
سه ایرانی در میان بهترین بازیکنان تاریخ قاره

سه ایرانی در میان بهترین بازیکنان تاریخ...

سه ایرانی در میان بهترین بازیکنان تاریخ قاره
شاهزاده کریس و پایان سلطنت مسی

شاهزاده کریس و پایان سلطنت مسی

شاهزاده کریس و پایان سلطنت مسی
UserName