• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • چهارشنبه 1386/04/20
 • تاريخ :

گزارشی از اولین تمرین استقلال 86

اولین تمرین استقلال 86

نخستین جلسه‌ی تمرین تیم فوتبال استقلال تهران برای شركت در رقابت‌های لیگ هفتم عصر دیروز در مجموعه ورزشی كشوری برگزار شد.

، تیم فوتبال استقلال تهران كه در جذب بازیكنان جدید موفق عمل كرده است،‌ در حالی دیروز تمریناتش را آغاز كرد كه با استقبال گسترده‌ی هوادارانش روبرو شد.

در تمرینات دیروز علاوه بر بازیكنان اصلی و مورد تایید كادر فنی، بازیكنان جدیدی در تمرینات این تیم دیده می‌شدند كه ظاهرا برای انجام تست‌ فنی حضور یافته بودند.

علیرضا منصوریان، میثم منیعی، محسن بیاتی‌نیا، محمد نوازی، قربانی، لطفی، امیرآبادی، نادعلی،روانخواه، پولادی، نامداری، یوسفی، حیدری و حسین‌نژاد بازیكنانی بودند كه در تمرینات دیروزاستقلال حضور داشتند.

مهدی پاشازاده بازیكن پیشین تیم استقلال نیز دیروز  در كنار سایر بازیكنان این تیم تمرین كرد.

بیست و پنج بازیكن دیروز در زمین چمن ورزشگاه شهید كشوری با تیم استقلال تمرین كردند كه به گفته‌ی بهرام امیری، معاون اجرایی باشگاه استقلال بسیاری از این بازیكنان تنها برای تست در تمرینات استقلال حضور پیدا كرده بودند و جزو لیست نهایی استقلال نیستند.

حدود دویست تماشاگر استقلال، بازیكنان و مدیران این باشگاه را پیش از شروع تمرینات با گل و شیرینی بدرقه كردند و با سر دادن شعار در حمایت از بازیكنان قدیمی استقلال آنها را تشویق كردند.

تمرینات تیم زیر نظر ناصر حجازی، صمد مرفاوی و صادق ورمزیار آغاز شد و بازیكنان در ابتدا با دویدن به دور زمین و انجام حركات كششی تمرینات را شروع كردند. در ادامه نیز كار با توپ و مرور تاكتیك‌ها دنبال شد.

 

ناصر حجازی سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال

حجازی : تلاش می‌كنیم كه در كورس قهرمانی باشیم

فكری باید خودش تصمیم بگیرد

ناصر حجازی، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران پیش از شروع فصل جدید تمرینات این تیم گفت: تلاش می‌كنیم كه استقلال در كورس قهرمانی و به عنوان مدعی قهرمانی در رقابت‌های فصل آینده حضور داشته باشد.

 ناصر حجازی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار كرد: تمرینات‌مان را با حضور هواداران در مجموعه‌ی كشوری آغاز كردیم   و از چهار شنبه قرار است تمرینات در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شود و خوشحالم كه در اولین تمرین  این همه مشتاق فوتبال در مجموعه كشوری حضور پیدا كرده‌اند.

وی افزود: تمرینات به صورت صبح و بعد از ظهر پیگیری خواهد شد تا اردوی تركیه برگزار شود. استقلال فصل بسیار خوبی را پیش رو خواهد داشت و ما نیز تلاش می‌كنیم تا هواداران راضی باشند. وی افزود: این نقطه شروع استقلال است و مطمئنا با تلاش و پشتكار بازیكنان به عنوان یكی از مدعیان در كورس قهرمانی حضور خواهیم داشت.

حجازی خاطر نشان كرد: قصد دارم به كمك هواداران استقلال، تیم را به جایگاه اصلی‌اش بازگردانیم تا در ادامه بتوانیم در آسیا نیز قهرمانی استقلال را محقق كنیم.

وی همچنین در مورد بازیكنان جذب شده‌ی استقلال گفت: بازیكنان خوبی را جذب كرده‌ایم. دو بازیكن لیگ برتری را به خدمت گرفته‌ایم و قصد داریم كه سه بازیكن خارجی را نیز جذب كنیم.

حجازی همچنین در مورد حضور یا عدم حضور علی انصاریان در استقلال گفت: انصاریان بازیكن بسیار خوبی است، همچنان كه بارها گفته‌ام هر كدام از بازیكنان گذشته بخواهند می‌توانند در این تیم باشند. ما انصاریان را می‌خواهیم، اگر خودش بخواهد در استقلال بماند.

وی با تكرار گفته‌های قبلی‌اش در مورد محمود فكری تاكید كرد: فكری تلاش زیادی برای استقلال كرده است و او خودش باید تصمیم بگیرد كه در استقلال می‌ماند یا خیر.

حجازی از توضیح بیشتر در مورد فكری و انصاریان خودداری كرد.

 

 

 

UserName