• تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1386/05/30
  • تاريخ :

بازدید دکتر علی مطهری از موسسه تبیان

 

بازدید دکتر علی مطهری از موسسه تبیان

آقای دکتر علی مطهری فرزند شهید گرانقدر دکتر مرتضی مطهری و استاد دانشگاه به همراه دیگر برادرش و فرزند روحانی استاد علی مطهری روز 17 مرداد ماه جهت بازدید و آشنایی بیشتر با موسسه مهمان تبیان بودند.

 

بازدید دکتر علی مطهری از موسسه تبیان

در این بازدید که به دعوت معاونت اطلاع رسانی تبیان آقای مهندس لاجوردی صورت گرفته بود ، در ابتدا آقای لاجوردی به معرفی موسسه و چگونگی تاسیس و شکل گیری و اهداف تبیان پرداختند و قسمت های مختلف سایت را برای آقای دکتر مطهری توضیح دادند که مورد استقبال ایشان قرار گرفت.

 

بازدید دکتر علی مطهری از موسسه تبیان

سپس آقای دکتر مطهری ضمن خشنودی از آشنایی با موسسه تبیان و تبریک به مدیران و کارکنان موسسه ابراز داشت که تبیان از نظر میزان تاثیر با چندین موسسه انتشاراتی و آموزشی و حتی حوزوی برابری می کند و از نظر تنوع موضوعات و سطح علمی و فنی نیز در رتبه بسیار خوبی قرار دارد.

در ادامه نما آهنگی از فعالیت های موسسه در نمایشگاه قرآن پخش گردید که مورد استقبال مهمانان قرار گرفت.

 

بازدید دکتر علی مطهری از موسسه تبیان

پس از پخش این نما آهنگ ، ایشان به بازدید از قسمت های مختلف موسسه از جمله معاونت اطلاع رسانی پرداخته و با حضور در بخش های مختلف آن از نزدیک با فعالیت های آن معاونت آشنا شد که می توان به اهم آنها بازدید و حضور در بخش های محتوایی دین و اندیشه ، ورزشی ، اجتماعی ، هنری ، سلامت ، جامعه و سیاست ، زبان های خارجی ( عربی ، ترکی ، انگلیسی ، فرانسه ) ، مشاوره و تجارت الکترونیک تبیان و در بخش اجرایی بازدید از بخش گرافیک و فنی سایت اشاره کرد که مقرر شد در خصوص مشاوره و فروشگاه اینترنتی تعاملاتی بین تبیان و آثار و انتشارات مطهر برقرار گردد.

ضمناٌ دکتر علی مطهری در بخش گرافیک از ویژه نامه سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم سایت که شامل محتوا و تصاویر گرافیکی مربوط به ایشان بود ، بازدید کرد. سپس ایشان با حضور در مدرسه اینترنتی تبیان تلاش موسسه را در گسترش آموزش مجازی ستودند.

 

بازدید دکتر علی مطهری از موسسه تبیان

آقای مطهری همچنین به بازدید از معاونت مالتی مدیا پرداخته و با توضیحات مسوولین این معاونت و مهندس ربانی با نحوه تولید محصولات تبیان آشنا شد.

در پایان نیز به ایشان هدایایی شامل مجموعه ای از نرم افزارهای تولیدی موسسه تبیان اهداء گردید.

 

بازدید دکتر علی مطهری از موسسه تبیان

شایان ذکر است که در هنگام بازدید آقای مطهری از موسسه ، آقای مهندس فرخ مدیرعامل موسسه نیز با ایشان ملاقاتی داشتند و به صحبت پرداختند.

 

روابط عمومی موسسه تبیان

UserName