• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1386/03/29
  • تاريخ :

آشتی دایی و نود

دایی :  آرزو دارم 10 دقیقه پیراهن تیم ملی ایران را بپوشم

دایی دیشب میهمان برنامه 90 بود

علی دایی بعد از دو هفته که از قهرمانی ساپیا می گذرد ، بالاخره راضی شد در برنامه ی نود حضور یابد.

به گزارش تبیان علی دایی و عادل فردوسی پور روز قبل از برنامه در نشستی سوتفاهم ها را برطرف کردند و سرمربی تیم سایپا رضایت داد در استودیوی این برنامه حاضر شود و به سوالات و ابهامات پاسخ گوید و از خود دفاع کند.

دایی این بار هم صادقانه و بدون تعارف از همه چیز صحبت کرد . ضمن اینکه برای اولین بار جملاتی به زبان آورد که تا کنون شنیده نشده بود .

دایی دیشب میهمان برنامه 90 بود

 

دایی گفت : «در جام جهانی 2006  بازیکنانی بودند که به چشم من نگاه می کردند اما به عمد به من پاس نمی دادند»

او همچنین از برخوردی که پس از جام جهانی با او شد انتقاد کرد و گفت : «این برخورد با من منصفانه نبود. شبکه سه در زمان برگزاری جام جهانی کسانی را به عنوان کارشناس به این شبکه آورد که تنها از من انتقاد کردند و بعدها دیگر به برنامه های این شبکه دعوت نشدند. از طرفی مصاحبه ی من با شما (خطاب به فردوسی پور) در جریان جام جهانی هرگز پخش نشد تا من فرصتی برای دفاع نداشته باشم.

دایی همچنین نحوه گزارش فردوسی پور را با فضای ایجاد شده بر علیه خود پس از جام جهانی بی ارتباط ندانست

او گفت : «من نه قهرمانم ، نه نخبه ؛ من خاک پای همه مردم هستم اما متاسفانه ما به نخبه کشی عادت کرده ایم.»

دایی تصیح کرد که در همه حال تابع نظرات مربیان بوده است و هرگز در مورد بازی نکردن و یا تعویض شدنش اعتراض نداشته است.

حضور علی دایی دیشب بسیاری از بینندگان تلویزیونی را تا پاسی از نیمه شب بیدار نگه داشت

کاپیتان سابق تیم ملی ایران در لابلای صحبتهایش گفت : « هنوز هم آرزو دارم برای 10 دقیقه هم که شده پیراهن تیم ملی ایران را بپوشم اما در شرایط موجود ترجیح می دهم بازی خداحافظی ام برگزار نشود.»

بر میان صحبت های علی دایی 5 گل او که به انتخاب خودش گلچین شده بود گل هایی به کره جنوبی ، کویت و عراق ( با لباس تیم ملی ) ، چلسی ( با لباس هرتابرلین)و الکرامه ( با لباس صباباتری)  به نمایش در آمد همچنین تصاویری از  برنامه های پیشین نود که علی دایی در آنها حضور یافته بود از سال 78 تا کنون به روی آنتن رفت.

دایی سپس در مورد دلایل قهرمانی سایپا ، علل وقفه ای که در روند پیشتازی این تیم خلل وارد کرد و .... سخن گفت . وی همچنین رسما از شیث رضایی و مصطفی دنیزلی بابت برخی حرفها و عملکردش در حاشیه دیدار برگشت سایپا و پرسپولیس عذرخواهی کرد. او همچنین خود را یکی از شاگردان محمد مایلی کهن خواند.

همین حرفها باعث شد شیث رضایی از اردن و  محمد مایلی کهن از تهران برای عذرخواهی متقابل از علی دایی با استودیوی برنامه تماس بگیرند اما هرگز امکان برقراری ارتباط تلفنی میسر نشد.

 دایی و فردوسی پور در پایان برنامه در مقابل دوربین تبیان عکسی به یادگار گرفتند

 

در پایان این برنامه هم از میان 515 هزار نفر شرکت کننده در مسابقه ی اس ام اسی برنامه ی نود ، 53 و نیم درصد اذعان کردند که علی دایی به موقع از میادین فوتبال کناره گیری کرده است.

پیش از دایی ، وحید هاشمیان میهمان برنامه نود بود.

 

مطالب مرتبط :

آخرین تحولات در برنامه های ورزشی سیما

متن صحبتهای علی دایی در شب شیشه ای

دایی تختی نیست اما ....

UserName