• تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1386/03/23
  • تاريخ :

 

بازی انرژی هسته‌ای بالاخره می آید

بازی رایانه ای انرژی هسته‌ای

دبیركل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از رونمایی نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران در هفته آخر تیر‌ خبر داد.

 

به گزارش فارس، داستان نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران در حقیقت تلاش برای آزادی دكتر سعید كوشاست.

كوشا در این بازی یكی از متخصصان انرژی هسته‌ای ایران است كه به همراه همسر خود عازم سفر كربلا ‌شده است.

آن‌ها در بین راه گرفتار نیروهای اشغالگر می‌شوند و آمریكایی‌ها كه به هویت دكتر كوشا پی‌برده‌اند، آن‌ها را به نقطه‌ای نامعلوم منتقل می‌كنند.

در ایران نیز بهمن، فرمانده نیروهای ویژه و همرزم پدر دكتر كوشا، كه در جنگ شهید شده است، مأمور نجات آن‌ها می‌شود.

بهمن، مردی 40 ساله و با اراده است كه برای نجات دكتر كوشا متخصص جوان 30 ساله و همسرش در هر مرحله مبارزه می‌كند و با خطرات بسیاری مواجه می‌شود.

نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران در 8 مرحله تهیه شده است و قرار بود در سال گذشته به اتمام برسد اما به دلیل مشكلات عدیده‌ای كه بر سر راه تولید این بازی ایجاد شد، وعده مسئولان اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان وفا نشد.

محمدتقی فخریان، دبیركل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: یك سری كارهای كارشناسی، رفع مشكلات حقوقی و افزایش كیفیت كار را باید انجام می‌دادیم به همین دلیل اتمام این بازی به تأخیر افتاد.

وی در خصوص قیمیت این بازی اظهار داشت: این بازی را ارزان ارائه می‌دهیم و نسبت به محصولات الكترونیكی دیگر در بازار، حداقل قیمت را خواهد داشت.

 

اما گزارش خبرنگار تبیان حاکی از آن است که تأخیر یکساله در ارائه این بازی رایانه ای مربوط به کارهای کارشناسی

و حقوقی نیست بلکه علت اصلی آن استعفاء دسته جمعی مدیران و کارکنان معاونت فرهنگی در اعتراض به عملکرد

محمدتقی فخریان، دبیركل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در مرداد ماه سال گذشته می باشد.

 

لازم به ذکر است در مرداد سال 1385 مدیران و کارکنان معاونت فرهنگی دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شامل معاون فرهنگی،مدیر سازماندهی،مدیر آموزش،مدیر اجتماعی،مدیر آفرینشهای هنری،مدیر واحد خواهران و  تعدادی از کارمندان در اعتراض به عملکرد ضعیف محمدتقی فخریان به صورت دسته جمعی استعفا کردند. 

UserName