• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1386/02/17
  • تاريخ :

 

بمباران گوگلی استاد هتاک

اینترنت

 دانشجویان در اعتراض به هتك حرمت یك دانشجوی محجبه توسط یكی از اساتید در دانشكده هنر دانشگاه تهران، اقدام به راه اندازی بمب گوكلی در فضای اینترنت كرده‌اند.

 

به گزارش  خبرگزاری فارس، پس از آنكه یكی از اساتید دانشكده هنر دانشگاه تهران روز سه شنبه هفته گذشته در اقدامی غیر اخلاقی حجاب یكی از دانشجویان محجبه را از سر برداشت، دانشجویان دست به اعتراض زده و خواستار محاكمه این استاد هتاك شدند.

با گسترش اعتراضات به اقدام توهین آمیز این استاد دانشگاه كه در سالهای گذشته لقب پدر انیمیشن ایران را نیز به وی داده بودند، تعدادی از دانشجویان، در سایتی اینترنتی به آدرس http://www.no2aspersion.com  اقدام به راه اندازی بمب گوگلی كرده‌اند تا در فضای اینترنت و سایتهای جستجوگر اینترنتی، جریان هتك حرمت یك دانشجوی محجبه توسط این استاد را به كاربران اینترنتی تشریح كرده و خواستار محاكمه او شوند.

در بخشی از متن اعتراض دانشجویان كه در این سایت قرار گرفته، آمده است: «حجاب، نماد مقاومت در برابر فرهنگ لیبرالی و نشانه‌ هویت و خودباوری ملی و اعتقادی زن ایرانی، خار سترگی است در چشم استعمار پوسیده‌ غرب، كه در دوران معاصر همواره سد نفوذناپذیری در مقابل سلطه‌ی فرهنگی آنان بر جوامع اسلامی بوده است. ما جمعی از دانشجویان مسلمان، به نمایندگی از سوی جامعه‌ ارزشمدار، آزاده و روشنگر ایرانی و وبلاگ نویسان و اهالی قلم در رسانه‌ اینترنت، ضمن ابراز تأسف عمیق از حركت سخیف و موهن استادنمای دانشكده‌ هنرهای زیبای دانشگاه تهران، در هتك حرمت و توهین نسبت به یك خواهر دانشجو، كه خواسته یا ناخواسته در چهارچوب "استراتژی دین ستیزی و مقابله با حضور زن مسلمان در عرصه‌های مختلف اجتماعی با رعایت حریم‌های اخلاقی و حفظ امنیت اخلاقی و روانی اجتماعی" قرار می‌گیرد، از دستگاه‌های مسئول، خصوصاً وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و قوه‌ی قضاییه می‌خواهیم تا با استادنمای موصوف، مطابق مقررات و احكام اسلامی برخورد نمایند.»

این سایت از روز جمعه و یك روز پس از تجمع صدها تن از دانشجویان معترض كه از هتك حرمت این دختر محجبه به خشم آمده بودند، راه اندازی شده است. در بخش های مختلف این سایت، شرح ماجرا، آخرین اخبار و همچنین سوابقی از استاد مذكور دیده می‌شود.

 

 

 

UserName