• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • شنبه 1386/02/15
 • تاريخ :

شیاطین مغلوب روسونری شدند

میلان و لیورپول بار دیگر به هم رسیدند

سیدورف در تلاش برای عبور از بازیکن حریف

چهارشنبه در دومین شب از دور برگشت مرحله ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تیم های میلان و منچستر یونایتد در ورزشگاه سن سیرو میلان  برابر هم به میدان رفتند.

در این دیدار كه به داوری "ده بلیكر"از بلژیك برگزار شد،  شاگردان "كارلو آنچلوتی"، سرمربی میلان دست به كاری بزرگ زدند و با نمایش یك فوتبال كامل و بدون نقص كه سه گل زده نیز در پی داشت، میهمانان انگلیسی خود را بدرقه كردند.

در این بازی میلان با یک بازی بسته و دوندگی و جنگندگی در میانه ی میدان عملا خط هافبک منچستریونایتد را عقب راند و ابتکار عمل را از این تیم گرفت.

گتوسو فرصت هنر نمایی را به رونالدو نداد

در موفقیت میلان جنارو گتوسو نقش قابل توجهی داشت . او در این بازی به خوبی توانست هافبكهای تكنیكی منچستر را با دوندگیهای بی امان خود خلع سلاح كند گتوسو در پایان بازی هم به عنوان بهترین بازیکن میدان برگزیده شد.

كاكا(11)، سیدورف(30) و جیلاردینو(78) گلزنان این بازی دیدنی بودند.  به این ترتیب در مجموع دو دیدار رفت و برگشت میلان با نتیجه ی 5 بر 3 به رقابت پایانی راه یافت.

آنجلوتی : یاد ندارم چنین بردی !

كارلو آنچلوتی سرمربی میلان معتقد است تیمش بهترین نمایش سالهای اخیر خود را در بازی دیشب برابر منچستریونایتد ارائه داده است. وی گفت : بازیكنان ما در این بازی به ویژه در نیمه نخست یك فوتبال كاملا سرعتی و هجومی را به نمایش گذاشتند كه خود من نیز از تلاش و تمركز آنها شوكه شده بودم و هیچگاه به یاد ندارم كه میلان برابر یك تیم مطرح اروپایی همچون منچستر اینچنین قدرتمندانه و با قاطعیت به پیروزی برسد. آنچلوتی در پایان ابراز امیدواری كرد تا تیمش با ادامه این روند در فینال نیز به پیروزی برسد تا به نوعی انتقام فینال  2  سال پیش را نیز گرفته باشد.

رونالدو در تلاش برای عبور از میان بازیکنان میلان

فرگوسن : خسته بودیم

شبكه خبر - تهران - ورزشی سرالكس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد معتقد است خستگی بیش از حد بازیكنان تیمش در راه فتح 3  جام مختلف عامل اصلی شكست سنگین در بازی دیشب برابر میلان بوده است. وی گفت : ما تمامی ذهن خود را معطوف به فتح لیگ برتر ، اف ای كاپ و لیگ قهرمانان اروپا كرده بودیم ولی میلان مدتهاست كه تنها با یك هدف آنهم قهرمانی در اروپا تمرین میكند بنابراین نوعی خستگی در بین بازیكنان ما به چشم میخورد و آنها با آمادگی بدنی بالای خود سزاوارانه راهی فینال شدند. فرگوسن در پایان گفت : ما بدلیل كمبود بازیكن مدتهاست با 11  یار ثابت به میدان میرویم ولی میلان با استفاده متناوب از بازیكنان بزرگ خود توانست با تمركز بیشتر به فینال برسد.

  آمار بازی :

* كارت زرد:

میلان : آمبروسینی ، گتوسو

منچستر یونایتد : كریستیانو رونالدو

* كارت قرمز : -

* شوت در چار چوب :

میلان :7

منچستر یونایتد :2

* خطا:

میلان :11

منچستر یونایتد :21

* كرنر:

میلان :4

منچستر یونایتد :5

* آفساید :

میلان :1

منچستر یونایتد:2

* زمان مالكیت توپ:

میلان: 28 دقیقه و چهل ثانیه

منچستر یونایتد: 32 دقیقه و 13 ثانیه

* درصد مالكیت توپ:

میلان: 47 درصد

منچستر یونایتد:53  درصد

با این نتیجه ورزشگاه المپیك آتن در یونان روز 23 مه (دوم خرداد) پذیرای دیدار دو تیم میلان و لیورپول خواهد بود.

این دو تیم دو سال پیش در استانبول فینال لیگ قهرمانان را برگزار کردند و باید منتظر ماند و دید این بار میلان شكست ناباورانه‌ی دیدار پایانی دو فصل پیش خود در استانبول را جبران می كند یا لیورپول به ركورد شش بار قهرمانی میلان در این بازیها خواهد رسید.

مطالب مرتبط :

در ضیافت پنالتی چلسی مغلوب شد

 

UserName