• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1386/02/09
  • تاريخ :

آقای رئیس جمهورهواداران را دریابید

هواداران پرسپولیس خواهان ادامه حضور انصاری فرد هستند

چند سالی است که باشگاه پرسپولیس از داشتن مدیریت قوی و سالم دلسوز خاک خورده فوتبال متعهد و خدمتگذار واقعی محروم بوده.

 به طوری که نه تنها با ورود هر مدیر جدید ، مشکلی از مشکلات باشگاه حل نشده, بلکه مشکلات جدیدی نیز به آن افزوده شده است.

اگر بخواهیم به طور مجزا و موشکافانه به این موضوع نگاه کنیم یا به قولی آن را کالبدشکافی کنیم نیاز به زمان و همچنین امکان چاپ مطلب در جراید است که مسلما این امر با برخی ملاحظات میسر نخواهد بود.

مهمترین مسئله ای که موفقیت در مدیریت باشگاه را مشخص می کند چارت سازمانی و همچنین مشاوران و افراد متخصص در زمینه باشگاهی می باشد که ما شاهد بودیم مدیران سابق پرسپولیس از داشتن این فاکتورها محروم بودند.

مگر نه این است مدیرانی را که عملکرد بسیار مثبتی در طول مدت خدمت خود انجام می دهند و با برنامه ریزی و سازماندهی اساسی در راستای باشگاه داری ارائه می دهند بایستی مورد حمایت قرار دهند؟ مگر نه این است که سالانه در تمام محافل سیاسی اجتماعی فرهنگی ورزشی ... مسوولین عالیرتبه مدیران موفق را به پاس زحمات و تلاشهایشان و همچنین کسب موفقیت در کارشان مورد تقدیر و تجلیل قرار می دهند و علاوه به هدایا و جوایز لوح تقدیر نیز به آنها اهداء می کنند؟

افسوس شرایط به گونه ای رقم خورده که این مدیر لایق و شایسته زمینه ی کار در باشگاه مورد علاقه اش را مناسب نمی بیند و تصمیم به استعفا می گیرد.

باشگاه پرسپولیس در طی چند سال گذشته متحمل ضررهای زیادی از جمله مادی و معنوی شده است که بر هیچ یک از اهالی ورزش و همچنین مسوولین محترم پوشیده نیست.

در این مدت کسانی آمدند و یکی پس از دیگری به خاطر عدم توان مدیریتی و نارضایتی هواداران از سوی مسوولین بر کنار شده اند تا شاید شاهد مدیری قوی با عملکرد مثبت باشیم ولی متاسفانه مدیران جدید نه تنها نتوانستند مشکلات مدیر قبلی را مرتفع کنند بلکه مشکلاتی را نیز به آن می افزودند.

این صحبتی است با ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر احمدی نژاد جناب رئیس جمهوری؛ همانگونه که جنابعالی مستحضر هستید دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باشگاههای مردمی هستند و همانگونه که ما و همه ملت ایران از روحیات شما مطلع هستیم همیشه و همه جا همه چیز برای مردم مال مردم نظر مردم برایتان محترم بوده و هست و تا الان نیز اینگونه بوده است و خداوند را شاکریم که حداقل نظر مردم برای شما و مسوولین قابل احترام است.

 

انصاری فرد دیروز استعفا نامه خود را نوشت

جناب دکتر احمدی نژاد پس شما لطف بفرمائید به مسوولین ورزش بگویید سرنوشت مدیریت این دو باشگاه را به خود مردم واگذار کنند. اگر قرار است برای پرسپولیس و استقلال مدیری انتخاب شود با رای و نظر مردم انتخاب شود اگر قرار است هیئت مدیره انتخاب شود با رای و نظر مردم انتخاب شود فوتبال به مدیریت و سکان داری از جنس خودش نیاز دارد.

بایستی خاک خورده و زجرکشیده و باتجربه و متخصص در زمینه ورزش خصوصا فوتبال باشد مگر غیر از اینست که رئیس یک بیمارستان بایستی پزشک بوده و دارای تخصص در زمینه پزشکی باشد این فقط مثال کوچک و ساده ای ستد و خود شما هم می دانید که معمولاً در سازمان ها و ادارات،  ارگانها و شرکتها افراد متخصص و کارآمد بایستی سکان رهبری و هدایت را به دست بگیرند تا بتوانند در  جهت پیشرفت و خدمت به مردم گام مثبت بردارند.

اگر بخواهید می توانید به نظر مردم طی چند روز اخیر در جراید ورزشی مراجعه کنید که در نظرسنجی ها  همه رای به ماندن مدیر عامل باشگاه پرسپولیس داده اند پس اینجاست که باید به نظر مردم احترام گذاشت .

 ما هم چون این فاکتورها را در شما می بینیم امیدواریم باشگاه پرسپولیس بتواند با رای و نظر مردم به فعالیت خود ادامه دهد.

حامیان انصاری فرد را تنها گذاشتند

محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از زمان شروع مدیریت در باشگاه پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشت که این امر با مدرک و دلیل در باشگاه قابل اثبات است.

اما افسوس شرایط به گونه ای رقم خورده که این مدیر لایق و شایسته زمینه ی کار در باشگاه مورد علاقه اش را مناسب نمی بیند و تصمیم به استعفا می گیرد.

اهالی مطبوعات و جراید و رسانه های ورزشی همیشه از مدیران موفق حمایت کرده و از مدیران ناموفق به شدت انتقاد کرده اند .

تعدادی از این نشریات طی چند روز گذشته با تدارک فرم نظرخواهی مردمی  نظر آنها را برای ماندن و یا رفتن مدیر عامل پرسپولیس جویا شدند که ماحصل آن حمایت 99 درصدی مردم (طبق آمار موجود در روزنامه ها) برای باقی ماندن انصاری فرد در سمت خود بوده است.

اگر ملاک ما ارج نهادن به آرا مردمی باشد که آگاهانه صواب را از ناصواب تشخیص می دهدند ، وقت آن است توجهی به خواست آنان داشته باشیم.

بی شک پرسپولیس و استقلال باشگاه معمولی نیستند که هر مدیری بتواند هدایت آن را به عهده بگیرد. پس بگذاریم از جنس فوتبال بر فوتبال خدمت کند تا شاهد پیشرفت ورزش کشور خصوصاً فوتبال در میادین بین المللی باشیم.

 

                                                                                                                                           حشمت الله بهادری

مطالب مرتبط :

استعفای مدیرعامل پرسپولیس

UserName