• تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1386/01/29
  • تاريخ :

عملکرد دولت نهم در خراسان رضوی به نمایش در آمد


نمایشگاه عملکرد دولت مهر در سرزمین خورشید به مناسبت سالگرد سفر هیئت دولت به استان خراسان رضوی در مشهد برپا شد.

كریم عبّاس پور، مسئول برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان اتحاد ملی و انسجام اسلامی و تلاش دشمنان ایران جهت ناكارآمد جلوه دادن دولت و نظام اسلامی بر آن شدیم تا نمایشگاهی را در جهت ارائه دستاوردها و عملكرد دستگاههای اجرایی خراسان رضوی در دولت نهم برگزار نماییم.

وی اظهار داشت: این نمایشگاه با 230 غرفه در 5 هزار متر فضای مفید و 3500 متر فضای روباز به مدت یك هفته پذیرای عموم می باشد .

عباس پور همچنین از برگزاری نمایشگاه كتاب جهت ارائه 2 هزار و 900 عنوان كتاب چاپ شده در خراسان رضوی در یك سال اخیر خبر داد و گفت: نمایشگاه مذكور از بخشهای جنبی نمایشگاه عملكرد دولت مهر در سرزمین خورشید است كه در آن ناشران و اداره كل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی ارائه خدمات خواهند داشت.

وی با اشاره به بخشهای آموزشی این نمایشگاه از استقرار ادوات نظامی در محوطه باز نمایشگاه خبر داد و خاطر نشان ساخت همچنین در ساعات پایانی برنامه های فرهنگی و تفریحی جهت تنوع بخشی به محیط نمایشگاه برای بازدید كنندگان برگزار می شود.

مسئول نمایشگاه اجرایی عملكرد دولت مهر در سرزمین خورشید با بیان این مطلب كه همایشهایی با همكاری اداره بازرگانی، صنعت و معدن و جهاد كشاورزی جهت آشنایی بازدید كنندگان با این امور برگزار می شود، تصریح كرد: همچنین نشستهای خبری در راستای بررسی عملكرد دستگاههای اجرایی خراسان رضوی با حضور معاونتهای موجود در استانداری و خبرنگاران رسانه ها در طول برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد .

وی در پایان اعلام كرد: نمایشگاه عملكرد دولت مهر در سرزمین خورشید از 25 فروردین آغاز شده و تا 30 فروردین با حضور بیش از 90 دستگاه اجرایی استان در محل نمایشگاه بین المللی مشهد ادامه می یابد.

شایان ذکر است، نمایشگاه مذكور صبحها از ساعت 9 الی 12 و بعد از ظهرها از ساعت 16 تا 22 جهت بازدید علاقه مندان دایر می باشد.

روابط عمومی دفتر تبیان مشهد

UserName