• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1386/01/22
  • تاريخ :

ارائه Gprs تا پایان شهریور ماه

gprs

مدیرعامل شركت ارتباطات سیار درباره‌ زمان واگذاری سیم‌كارت‌های اعتباری دولتی كه در بهمن‌ماه 85 ثبت نام شده‌اند، ‌گفت: یك میلیون و صد هزار سیم‌كارت اعتباری آماده شده و در برنامه این است كه واگذاری آنها را از اواخر فروردین‌ماه و اوایل اردیبهشت‌ماه آغاز كنیم.

وحید صدوقی اظهار كرد: واگذاری ابتدا در استان‌هایی آغاز می‌شود كه ظرفیت‌سازی لازم در آن انجام شده است و كار واگذاری سیم‌كارت‌های اعتباری باقی مانده نیز تا پایان خرداد‌ماه به پایان خواهد رسید.

او با بیان این كه كیفیت مكالمات تلفن همراه امسال نسبت به سال گذشته 50 درصد بهتر شده است، تصریح كرد: با بهینه سازی كه برای نوروز امسال در آنتن‌های BTS تهران انجام دادیم در حال حاضر كیفیت مكالمات از مطلوبیت بیشتری برخوردار شده، به عبارت دیگر مشتركان در شبكه‌ تلفن همراه كمتر با قطعی و یا نبود آنتن‌دهی مواجه می‌شوند.

وی با اشاره به این كه در دو روز گذشته سیم‌كارت‌های دایمی ‌ثبت‌نامی ‌بهمن ماه 85 در استان‌هایی كه توزیع نشده بود به شركت پست تحویل داده شده است، گفت: تنها سیم‌كارت‌های دایمی ‌چند استان باقی مانده است كه در تلاشیم كار واگذاری این سیم‌كارت‌ها را تا پایان این ماه به اتمام برسانیم.

او ادامه داد: برنامه‌ ما این است كه تمام سیم‌كارت‌های ثبت‌نامی‌ بهمن ماه 85 اعم از دایمی ‌و اعتباری تا پایان خردادماه جاری واگذار و به متقاضیان تحویل داده شود.

صدوقی، درباره‌ این كه اپراتور اول چه زمانی سرویس GPRS مانند دسترسی به اینترنت و MMS را برای مشتركان خود امكان پذیر می‌كند، خاطر نشان كرد:‌ همان طور كه قبلا قول داده‌ایم تا شهریورماه این سرویس‌های برای مشتركان فعال خواهد شد، امیدواریم پیمانكاران ما در این زمینه تمام تلاش خود را انجام دهند تا در زمان مقرر به وعده‌های خود عمل كنیم.

مدیرعامل شركت ارتباطات سیار درباره این كه آیا پس از واگذاری این سیم‌كارت‌ها مجدد ثبت نام خواهند داشت، خاطر نشان كرد: ثبت‌نام جدید سیم‌كارت تلفن همراه پس از پایان واگذاری سیم‌كارت ثبت‌نامی ‌بهمن ماه 85 در خرداد ماه را در برنامه داریم، چرا كه پیش‌بینی می‌كنیم متقاضی سیم‌كارت تلفن همراه زیاد باشد.

او افزود: از این رو همزمان با ثبت‌نام جدید كار واگذاری نیز انجام می‌گیرد و به عبارت دیگر در استان‌هایی كه ظرفیت لازم وجود دارد واگذاری نیز همزمان انجام می‌گیرد و تنها برخی استان‌ها باقی می‌ماند كه در تلاشیم در تیرماه ظرفیت لازم را ایجاد كنیم و به سمت واگذاری به روز حركت كنیم.

مدیرعامل شركت ارتباطات سیار در پایان اولویت فعالیت‌های اپراتور اول در سال 86 را به روزرسانی سیم‌كارت تلفن همراه برای كلیه‌ متقاضیان عنوان كرد و گفت: ارتقای كیفیت سرویس‌ها و تنوع آنها و ایجاد زمینه‌ رقابت سالم میان اپراتورهای فعال در كشور برای ارایه‌ خدمات بهتر از برنامه‌های مهم حوزه‌ تلفن همراه كشور است.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط:

اصطلاحات ریز و درشت تلفن همراه -قسمت اول

GSM؛ محبوبترین استاندارد تلفن همراه

بلوتوث؛ تکنولوژی امروز

بهترین های موبایل در سال 2006

عكاسی بهتر با تلفن همراه‌

 

 

UserName