• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1382/07/28
  • تاريخ :

برومند : بازیكنان ما بی نقص بازی كردند

بازی زیبا و به دور از جنجال از ویژگیهای دیدار ما برابر پرسپولیس بود.

پرویز برومند دروازه بان تیم استقلال تهران درگفت و گویی: این بازی هم برای ما با سایر بازیها تفاوتی نداشت اما حساسیتهای همیشگی موجب شد تا همه توجه خاصی به این مسابقه داشته باشند.

برومند افزود: درتیم ما تمام بازیكنان بدون نقص بازی كردند و بازیكنان جوان ما درخط دفاعی نشان دادند كه حرفهای زیادی برای گفتن دارند.

دروازه بان استقلال درمورد تیم حریف نیز گفت: پرسپولیس تیم خوبی است اما پس از دو گلی كه به آنها زدیم فشارحملات این تیم بر روی دروازه ما زیاد شد كه باجسارت مردان دفاعی استقلال این حملات نتیجه ای نداشت وما موفق شدیم تیم پیروز میدان باشیم.

برومند درمورد صحنه برخورد توپ به دست پیروز قربانی گفت: این صحنه نمی توانست پنالتی  باشد چون اولا داور از نزدیك شاهد صحنه بود وثانیا حركت قربانی عمدی نبود و از فاصله كمی توپ به دست او برخورد كرد.

وی در پایان گفت: این پیروزی را به هواداران استقلال تبریك می گویم و امیدوارم كه این پیروزیها تداوم داشته باشد واستقلال بتواند امسال مقام قهرمانی لیگ را برای هواداران به ارمغان بیاورد.

جباری : فقط در موردخودم اظهار نظر می كنم

تا به حال باخت های زیادی را با پرسپولیس تجربه كردم اما این باخت چیز دیگری بود.

رضا جباری هافبك تكنیكی پرسپولیس درگفت و گویی ضمن بیان این مطلب افزود: بعد از بازی با استقلال آنقدر ناراحت بودم كه نمی توانستم حرفی بزنم نه اینكه به خاطر این شكست ناراحت باشم. بلكه ناراحتی من به خاطر هوادارانی بود كه به عشق این تیم به ورزشگاه آمده  بودند و برای تشویق تیم از جان مایه گذاشتند ، اما متاسفانه برخی از بازیكنان ما در حد و اندازه های خود ظاهر نشدند.

جباری ادامه داد: من فقط می توانم در مورد خودم صحبت می كنم. تا آنجایی كه توانستم دویدم و از جان مایه گذاشتم و هركمكی از دستم بر آمد انجام دادم اما نتوانستم مانع از شكست تیمم شوم. خود هم نمی دانم چرا دراین بازی باختیم.

جباری افزود: به نظر من هر بازیكنی فقط می تواند در مورد عملكرد خودش اظهار نظر كند و من نمی دانم بگویم كه چرافلان بازیكن بازی كرد و چرا فلان بازیكن روی نیكمت بود هر كس باید در حدود اختیارات خودش صحبت كند.

وی به بازی ضعیف  پرسپولیس در این بازی اشاره كرد و گفت: ما درنیمه اول بسیار ضعیف كاركردیم. شرایط به گونه ای بود كه انگار مقابل یك تیم ضعیف بازی می كردیم هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم آنقدر بد بازی كردیم كه همه گفتند استقلال خوب كار كرد درحالیكه اصلا اینطور نبود و استقلال هم حرفی برای گفتن نداشت. منتهی ما آنقدر بد بودیم كه بازی استقلال ها به چشم آمد وهمه فكر كردند آنها خیلی خوب بودند اما واقعیت این است كه بد بودن ما باعث شد آنها كمی بهتر باشند.

جباری ادامه داد: دلایل این شكست راباید كادر فنی و مدیریت باشگاه پاسخگو باشند. باید بنشیند وبررسی كنند كه چرا تیم پرمهره ای مثل پرسپولیس آنقدر بد بازی كرد.

هافبك تكنیكی پرسپولیس در پایان گفت: با این حال نمی توان با یك باخت همه چیز را فراموش كرد. ما بازی های زیادی را پیش رو داریم و بدون شك در آن بازی ها می توانیم این شكست را جبران كنیم.

رضا شاهرودی : پروین باید به پرسپولیس برگردد

این بدترین بازی تاریخ پرسپولیس مقابل استقلال بود.

رضا شاهرودی مدافع فصل گذشته تیم پرسپولیس درگفت وگویی تاكید كرد: سالهای گذشته با اینكه همواره ازنظرمهره بدتر ازاستقلال بود ولی هیچ وقت اینقدر ضعیف بازی نكرد. بنظرمن عشق به علی پروین بود كه به بچه ها انگیزه می داد وحالا جای خالی او در پرسپولیس كاملا احساس می شود.

شاهرودی افزود: پروین باید به پرسپولیس برگردد چون درهمین بازی بخوبی جای خالی اواحساس شد. مدافع سابق پرسپولیس با اشاره به بازی ضعیف این تیم گفت: بگوویچ مرد چنین مسابقه ای نبود. اواولین باری بود كه درچنین مسابقه بزرگی مربیگری می كرد وشرایط این مسابقه را نمی دانست.

اوباید ازمهره های باتجربه نظیر استیلی، حسن خان محمدی وامامی فراستفاده می كرد، همانطوركه دیدیم درنیمه دوم با آمدن خان محمدی پرسپولیس چقدر ازكناره ها بهترحركت كرد.

وی خاطر نشان كرد: پرسپولیس ازبازی سوم به بعد روند نزولی را طی كرده است ومتاسفانه بگوویچ با تمام سروصدایی كه دارد نتوانسته تحولی در تیم ایجاد كند. درهمین بازی انتظار داشتیم درنیمه دوم كه نیمه مربیان است پرسپولیس هجومی تری را ببینیم اما بیشترحملات پرسپولیس چشم بسته وبی هدف بود.

شاهرودی درمورد استقلال گفت: استقلال واقعا بازی خوبی را ارایه كرد وبه ویژه مدافعان جوان این تیم، قربانی وصادقی عالی كار كردند وخط حمله پرقدرت پرسپولیس را ازكار انداختند. ضمن اینكه نوازی وستار همدانی نیزروزخوبی را پشت سرگذاشته ونقش به سزایی درپیروزی این تیم داشتند.

UserName